Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, gıda (mantar) kaynaklı zehirlenme belirtileri üzerine hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, gıda (mantar) kaynaklı zehirlenme belirtileri üzerine hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Gemlik Belediyesi bazı iddialara yanıt veren bir açıklama yayınladı.

Sağlık durumu hızla iyiye giden ve tehlikeyi atlatan Sertaslan, taburcu edildi. 

Gemlik Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

Bazı basın kuruluşlarında yer alan, Belediye Başkanımız Mehmet Uğur Sertaslan ile ilgili akıl almaz iddiaları biz de haberi okuyan herkes kadar şaşkınlıkla karşıladık. Gemliklilerin büyük teveccühü ile göreve gelen ve vizyon projelerini bir bir hayata geçiren belediyemiz başkanımız hakkında kulaktan kulağa yayılan asılsız iddialara cevap verme zorunluluğu ortaya çıkmıştır.

Belediye Başkanımız Mehmet Uğur Sertaslan, geçtiğimiz pazar günü, ilçemize bağlı köylerden birini ziyaret etmiş, burada köy muhtarı ve çevre sakinleri ile bir araya gelmiştir. Ziyaret dönüşü, daha önce kırsal alandan kendi topladığı mantarı tüketen Başkan Sertaslan, geç saatlerde halsizlik ve yorgunluk hissetmiş, kendisi Gemlik Devlet Hastanesi'ne gelmiş, burada gıda zehirlenmesi olduğu ortaya çıkmış, gün boyu tedbir amaçlı müşahede altında tutulmuştur.

Gemlik Belediye Başkanımız Mehmet Uğur Sertaslan'ın genel sağlık durumu iyi olup kısa sürede tedavisi tamamlanıp taburcu edilecek, görevine dönecektir.

Değerli Gemliklilere duyurulur.

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, gıda (mantar) kaynaklı zehirlenme belirtileri üzerine hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar