eylul hali yikama

İYİ Parti Genel Başkan Meral Akşener, partisinin üye katılım töreni için Bursa'daydı. Rozet takma töreninde 2584 yeni üye İYİ Parti'ye katıldı.

İYİ Parti Genel Başkan Meral Akşener, bir otelde düzenlenen katılım töreninde "Biz ne dedik? 'Milliyetçiyiz, demokratız, kalkınmacıyız' ve bugünün bu çarpık düzenini demokrasiyi getirerek, hukukun üstünlüğünü getirerek, çarçuru önleyerek, liyakatsizliği ortadan kaldırıp, akraba kayırmacılığını ortadan kaldırıp, liyakatli insanları bu ülkenin yönetimine getirip, kuvvetler ayrılığını gerçekleştirip, çocuklarımızın, gençlerimizin ülkemize dair umudunu yeniden yeşertip o umudun kalıcı hale getirilmesini sağlayacak bir siyasi hareketiz" dedi.

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Hüseyin Hatipoğlu tören sonrası yaptığı yazılı açıklamada ;

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in katılımlarıyla Bursa’da gerçekleştirilen tören ile aramıza katılan 2584 yeni üyemiz katılmıştır. Törende büyük ilgi ve alaka olduğu bunun yanı sıra pandemi kurallarına uyulmuştur.

İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener, Bursa'da Partimizin yeni üye katılım töreninde yaptığı konuşmada, İYİ Parti'nin oy oranlarını açıkladı. Yapılan anketlerde yüzde 14-15 bandına oturduğumuzu belirterek, bunun da teşkilatlarımızın başarısı sayesinde yapıldığını anlattı. Türkiyemize Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 Meral Akşener Bursa'da Üye Katılım Töreninde Katıldı!İYİ Parti Genel Başkan Meral Akşener, partisinin üye katılım töreni için Bursa'daydı.