Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

Günümüzün vazgeçilemez yenilenebilir enerji kaynakları arasında düşük kurulum ve işletme maliyeti, kolay kullanımı ve verimliliği açısından üst sıralarda yer alan güneşten elektrik üretim sistemleri (GES) TELENOVA ENERJİ'nin alanında yetişmiş, deneyimli yönetici ve teknik kadrosu ile daha kolay erişilebilir bir hal alıyor.

Gerek ulusal şebekeye bağlı on-grid sistemler, gerekse şebeke bağlantısız off-grid sistemlerin keşif, projelendirme ve montajını gerçekleştiren TELENOVA ENERJİ, ihtiyaç duyulması halinde güneş enerji ve rüzgardan yararlanılarak elektrik üretebilen hibrit sistemleri anahtar teslim kuruyor.

TELENOVA ENERJİ'nin Genel Müdürlüğünü Bursa'nın yakından tanıdığı, özelleştirme öncesi ve sonrasında Mudanya merkez ve kırsal yerleşimleri dahil mevcut trafo ve elektrik şebekesinin mimarlarından, sektörün deneyimli ismi Güven GÜNSAN yapıyor.

TELENOVA ENERJİ'nin Genel Müdürlüğünü Bursa'nın yakından tanıdığı, özelleştirme öncesi ve sonrasında Mudanya merkez ve kırsal yerleşimleri dahil mevcut trafo ve elektrik şebekesinin mimarlarından, sektörün deneyimli ismi Güven GÜNSAN yapıyor.

Yenilenebilir, çevreci enerji üretim sistemlerinin ülkemizde hızla gelişmesinde öncü firmalardan biri olan TELENOVA ENERJİ 2012 yılından itibaren faaliyetine başladı. Telekomünikasyon, Enerji, İnşaat, ve yenilenebilir enerji kaynakları konularında proje, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri veren TELENOVA ENERJİ LTD ŞTİ, yan kuruluşları olan RSA elektrik ve BD elektrik şirketleri ile aynı zamanda UEDAŞ, ULUĞ, ve BUSKİ gibi bir çok iştirak ve tüzel kişiliklere alt yapı, enerji nakil hattı, yapı bağlantı hattı ve deplase işleri konusunda hizmet vermeye devam ediyor.

TELENOVA ENERJİ bünyesinde, yenilenebilir enerji kaynaklarının tesisi ve bu husustaki tüm resmi kurum ve kuruluşlarla ilgili danışmanlık hizmetleri verilmekte olup özellikle GES kapsamında lisansız ve lisanslı enerji üretim tesisleri danışmanlığı ile proje ve taahhüt işleri önemli yer tutmaktadır. Ayrıca GES - RES - HES tesislerinin gerçekleştirilmesi için finansal destek kredileri ve arazi seçimi konusunda, enerji yatırımcılarına seçenekler sunarak ucuz maliyet ve kaliteli enerji üretimi yapılması sağlanmakta.

Güneş Enerji Sistemleri ( Solar ) ya da hibrit sistemler için TELENOVA ENERJİ'nin mevcut yapınıza uygun, uzun ömürlü, sürdürülebilir, verimli, akılcı çözümleri ile geleceğe güvenle bakabilirsiniz

İster elektrik şebeke alt yapısı olmayan bir bölgede bağ eviniz olsun, ister devasa bir fabrikanız, geleceğe yön verecek olan yenilenebilir enerjide akılcı çözümler hakkında ayrıntılı bilgi almak için TELENOVA ENERJİ ile iletişime geçebilirsiniz. Pek çok referansıyla TELENOVA ENERJİ fiyat performans uyumlu sistemleri sizlere sunuyor.

GES - RES - HES ya da hibrit sistemler için TELENOVA ENERJİ'nin mevcut yapınıza uygun, uzun ömürlü, sürdürülebilir, verimli, akılcı çözümleri ile geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Elektrik enerjisinin günümüz teknolojisinde neredeyse her şey anlamını taşıdığı göz önüne alındığında harekete geçmek için en iyi zaman olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

TELENOVA ENERJİ İletişim bilgileri

Telefon ; +90 224 251 63 43
GSM; 0505 918 80 80
GSM; 0530 967 56 13

www.telenova.com.tr

Adres ; Üçevler Mh. Ahıska Cd. No:73/A K.1 Nilüfer/BURSA / TÜRKİYE