mudanya cicek magazasi
Colors: Green Color

24 Ocak 2020 Cuma akşamı saat 20.55'te Elazığ'da (Sivirice merkez üssü) Kandilli Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre, 6.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kilis'ten Samsun'a Irak'tan Suriye'ye kadar çok büyük bir bölgede hissedilen deprem, Elazığ ile Malatya'da yıkıma neden oldu.

Trafik cezaları, Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığınca belirlenen yeniden değerleme oranına göre yeni yılda yüzde 22,58 zamlı uygulanacak. Resmi Gazete'de 23 Aralık'ta yayımlanan "Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği"nde Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığınca yeniden değerleme oranının yüzde 22,58 olarak belirlenmesinin ardından 1 Ocak 2020'den itibaren uygulanacak trafik ceza miktarları da yeniden hesaplandı.

Tarım ve Orman Bakanlığı, taklit, tağşiş veya ilaç etken maddesi tespit edilen toplam 229 firmaya ait 386 parti ürünü kamuoyuyla paylaştı. Bazı firmaların daha önce de ceza almasına rağmen aynı isimle ürünlerini piyasaya sürmeye devam ettiği görüldü. Artık bu işe dur demek isteyen Bakanlık, yeni bir kanun teklifi hazırladı. Hileli gıda satan firmalara disiplin cezaları verilmesi istendi. İşte bakanlığın paylaştığı son sıralı liste PDF olarak haberimizde.

2020 asgari ücret toplantılarının dördüncüsü ve sonuncusu bugün Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ev sahipliğinde başladı. Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Hükümetin asgari ücreti açıkladı. 2020 yılı asgari ücreti (aylık net) bekar ve çocuksuz işçiler için 2324 lira 70 kuruş olarak açıkladı. Evli ve üç çocuklu işçiler için asgari ücret aylık net 2479 lira 21 kuruş olarak açıklandı.

Türk Metal Sendikası gerev kararı aldığını duyurdu. Türk Metal Sendikası yayınladığı basın bülteninde Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS)'in işçilerin içinde bulunduğu zor koşulları hiçe sayan tekliflerinde ısrar etmeleri nedeniyle müzakereler tıkandığını ve neticede grev kararı aldıklarını duyurdu.

radyopoyraz.com sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar