Genel

Colors: Green Color

CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Finansal Kiralama, Faktoring, Finansman ve Tasarruf Finansman Şirketleri Kanunu’nda yapılan değişiklikle; tasfiye edilen şirketlerden alacağı olan binlerce kişinin mağduriyetlerinin araştırılması için Meclis Araştırma önergesi verdi.

İçişleri Bakanlığı 81 il Valiliğine “Bazı Faaliyetler İçin PCR Testi Zorunlululuğu” konulu genelge gönderdi. Genelgede, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında 19 Ağustos 2021 tarihinde toplanan "Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde" hayata geçirilmesine karar verilen tedbirler şöyle sıralandı:

2021'de Temmuz tarifesine kadar her ay yüzde 1 artış yaşanan doğalgaz fiyatlarına dev zam geldi. Konutlarda kullanılan doğalgazın fiyatı 1 Temmuz itibariyle yüzde 12 zamlandı.

Anavatan Partisi (ANAP) Genel Başkanı İbrahim Çelebi pandemi ve pandeminin yarattığı krizlerle boğuştuğumuz bir süreçte ardı ardına gelen doğal afetlerle sarsıldığımızı belirterek yaşanan kritik süreçte sağ duyu ile hareket edilmesi gerektiğini vurguladı. Dışarıda ve içeride ortamdan istifade etmek isteyenlerin Türkiye'ye daha büyük bedel ödetme niyetinin bariz şekilde görüldüğüne işaret eden Çelebi etnik çatışma uyarısında bulundu.

Elektrik fiyatlarında 1 Temmuz'dan itibaren geçerli olmak üzere tüm abone gruplarına yüzde 15 zam yapıldı. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun açıklamasına göre, elektrik üretiminde oluşan maliyet artışları nedeniyle tarifelerde değişikliğe gidildi.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar