Muharrem İnce Mudanya'da

Mudanya Yerel

Colors: Purple Color

Mudanya Belediyesi Basın Bürosu haber merkezimize gönderdiği açıklama ile geçtiğimiz gün Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Erkut Seymenler'in basın açıklaması ile gündeme taşıdığı yağışla yerinden sökülen ve müdahale edilmeyen Burgaz Mahallesi 2. Nilüfer Sokak Binnurkent Sitesi 2. Etap’ın yolunun önündeki kaldırım hakkında bilgilendirdi.  Mudanya Belediyesi tarafından Açıklamaya Yanıt başlığı ile gönderilen e-posta şöyle;

Mudanya Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan ve Yönetimi Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi projesi kapsamında mevcut yerinden taşınan SS 23 No’lu Mudanya Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mehmet Açıkgöz'ü yeni durak yerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Mudanya Hasanbey Mahallesi Muhtarı Vezir Sağlam Engin Adıyaman Caddesi Ahmet Rüştü Lisesi mevkiine yapılan hız kesici ve yaya kaldırımı yol çizgileri için Bursa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti. Muhtar Sağlam Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürlüğüne verdiği ek dilekçe ile Hasanbey Mahalle sakinlerinin ısrarla talep ettiği, geçtiğimiz hafta bir aracın 6 yaşındaki çocuğa çarptığı Sindırella Parkının önüne de asfalt hız kesici talebini resmen iletti.

İYİ Partililer Dünya Çevre Günü’nde, tüm Marmara denizi sahillerinde eşzamanlı temizlik etkinlikleriyle, müsilaj istilasına dikkat çektiler.

“Doğayı seviyoruz ve Türkiye sahillerini temizliyoruz" adlı etkinlikler, “Biz İYİ doğa ve İYİ çevre dostuyuz” sloganı ile yapılırken, Mudanya sahillerindeki anlamlı eylem, İYİ Parti Doğa ve Çevre Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yusuf ÖZGAN, İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Hüseyin HATİPOĞLU, İl ve İlçe Teşkilatı mensuplarınca gerçekleştirildi.

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar