Mudanya Yerel

Colors: Purple Color

Mudanya Belediyesi Hasköy Fuar ve Kongre Merkezi ile Soğuk Hava Deposu projeleri için bölgeye ilişkin hazırladığı planlama süreci tamamlandığını açıkladı. Fuar ve Kongre Merkezi ile Soğuk Hava Deposu inşaatı, ihale sürecinin ardından 2021 yılı içerisinde başlayacağını basın bülteni ve belediyenin resmi internet sayfasından duyuran Mudanya Belediyesi, "Hasköy üreticiyi destekleyen yeni yatırımlarla buluşacak." satırlarına yer verdi.

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığı, Mudanya'da Kırsal Mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Aydınpınar, Yörükali, Akköy mahallerini İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Hüseyin HATİPOĞLU, Teşkilat Başkanı Efrayim PALA, Başkanvekili Turhan KARABULUT, Yerel Yönetimler Başkanı İlker PEKER, Tarım Politikaları Başkanı Yaşar KILIÇ, Gençlik Politikaları Başkanı Onur KALAFAT ile birlikte ziyaret eden İYİ Parti Mudanya Teşkilatı dert dinledi, dikkat çekici basın açıklaması yaptı.

Ulaşımdan altyapıya, sahillerden spor tesislerine kadar farklı alanlarda son 3 yılda toplamda 200 milyon TL’yi aşan ve ilçe belediyesinin yıllık bütçesinin 2 katı yatırımı Mudanya’ya kazandıran Bursa Büyükşehir Belediyesi, ilçenin çehresini her geçen gün daha da güzelleştiriyor.

Mudanya Yeni Mahalle'de üç tarafı apartman ve sitelerle çevrili olan Bursa Asfaltı Caddesi'nde insan hayatı hiçe sayılarak konuşlandırılması düşünülen akaryakıt ve LPG istasyonu için, 50 yıldır anayola çıkışı bulunan Dikilitaş Caddesi'nin UKOME kararıyla tek yönünün trafiğe kapatılmasıyla ilgili konu, Mudanya Belediye Meclisi'nde oybirliğiyle reddedildi. 

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar