Mudanya Yerel

Colors: Purple Color

Mudanya İnisiyatif Platformu Bursa Büyükşehir Belediyesinin ilçe belediyelerinin talebi doğrultusunda sorumluluğunu ilçe belediyelerine verdiği sahil ve plajlarla ilgili açıklama yaparak "Mudanya Belediyesi'nin yetkimiz yok diyerek temizliğini yapmadığı sahiller ile ilgili artık mâzereti kalmadı. Çünkü Bursa Büyükşehir Belediyesi kıyıların bakımı için Mudanya Belediyesi’ne yetki verdı, Mudanya belediyesi artık sahilleri dünyaya örnek olacak şekilde düzenlenmeli ve her türlü kirlilik ve işgalden arındırmalıdır." dedi.

Adalet Ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mudanya İlçe Teşkilatı Başkanı Avukat İnci Söğütlü Cumhuriyet Halk partisi (CHP)  İzmir Karabağlar Belediye Meclis üyesi ve CHP Gençlik Örgütleri İzmir İl Sekreteri Dila Koyurga'nın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında küfür, hakaret içerikli tiwitter paylaşımı hakkında Mudanya Cumhuriyet Savcılığına  Yönetim Kurulu ile birlikte suç duyurusunda bulundu.

Turizm amacı dışında kullanılamaz denilerek kapatılan fakat katı atık geri dönüşüm merkezi haline getirilen Mudanyalıların ise ısrarla açılmasını istediği Demirhane Mevki Kapalı Pazar Yeri’nin tekrar açılabilmesi için tüm yolları deneyen, son kez Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a seslenen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya Belediye Meclis Üyesi ve Gurup Sözcüsü Bülent Erden "“Oturduğun Koltuk Mudanya’nın, Mudanyalılara Sırtını Dönme!” dedi.

Dünya genelinde küresel salgın haline gelen bulaşıcı Korona virüs kaynaklı KOVİD-19 hastalığıyla mücadele kapsamında Ramazan Bayramı’nda uygulamaya konulan sokağa çıkma yasağı kısıtlamasında her yıl Kaymakamlık koordinesinde yapılan protokol ve halk bayramlaşmaları bu yıl gerçekleşmedi, bayram namazı camilerde kılınamadı. Mudanya'da Ramazan boyunda atılmayan iftar topu Bayram Sabahında da atılmadı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden sosyal medya hesabından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a seslendi.  Erden Bursa  Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'tan  yetki ve sorumluluk alanında olan araç ve yaya yollarının iyileştirilmesi ve Kapalı Pazary Yeri'nin  Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılarak hizmete açılmasını talep etti. İşte Erden'in "Açık Mektup" başlığıyla paylaştığı yazısı.

21 ve 22 Mayıs geceleri Hasanbey Mahallesi Şafak Sitesi az ilerisi Villalar önündeki durum.  Aldığımız bir vatandaş serzenişi nedeniyle bu alana 2 gece üst üste gittik saat 24:00 - 01:00 arası. Vatandaşlar bu bölgenin yaklaşık bir aydır layıkı-ı vechile temizlenmediğini Korona Virüs tehlikesinin devam ettiğini çocukların zaman zaman bölgede oynadıklarını , çöp konteynerlerinin taştığını belirterek sorunun çözülmesini istediler

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Mudanya Belediye Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Bülent Erden, Mudanya Belediyesi zabıtaları tarafından şiddet uygulandığı iddia edilen Ferruh Şaş ile ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Erden, “Sayın Mudanya Belediye Başkanı ” SÜKÛT İKRARDAN GELİR “ diyerek Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı yaşananlarla ilgili olarak hassasiyete davet etti.

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar