Güncel Haber

Mudanya Yerel

Colors: Purple Color

Mudanya Prysmian Kablo Fabrikası Birleşik Metal İş Sendikası Baş Temsilcisi Ekrem ŞAŞ Birleşik Metal İş Sendikası Bursa Şube Başkanı İsmail Kocaman ile birlikte Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası(MESS) ile 31 işletmeyi kapsayan Grup Toplu İş Sözleşmesinin imzalanması sonrasında açıklama yaptılar.

2022 Yılı Geleneksel Kıyı Balıkçılığının Kayıt Altına Alınması ve Desteklenmesi Ödemesi kapsamında Balıkçıların 2022 yılı destekleme müracaatlarını 31 Ocak 2022 ve 25 Mart 2022 tarihleri arasında gemisinin ruhsat tezkeresinin düzenlendiği  Tarım ve Orman Müdürlüğü il ve ilçe müdürlüklerine yapacaklar.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler 8 yıldır atıl olan son 2 yıldır moloz yığınlarıyla istila edilerek Tirilye'nin kanayan yarası haline gelen futbol sahasını gündeme taşıdı.  Başarısız, hantal yönetimin tezahürü ile karşı karşıyayız" diyen Seymenler Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın gençlere önem vermediğini belediyecilikten ise anlamadığını vurguladı.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın 2005 yılından beri dönemin Mudanya Belediye Başkanı Erol Demirhisar’ın tahsis ettiği belediyeye ait Bademli’de ki Hasköy yolu üzerinde bulunan boş arazide hayvansever Mefharet Özmez'in kurduğu Sevgi Hayvan Barınağı’nı ruhsatsız olması gerekçesiyle tahliye etmek istemesine Memleket Partisi Mudanya Belediye Meclisi Üyesi Mehmet ER tepki göstererek asıl amacın barınağın üzerinde konuşlu bulunduğu Mudanya Belediyesi Mülkü arazinin olduğunu söyledi. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler  "100 bin nüfusu aşmış, yazları ise bunun iki üç katına ulaşan potansiyeliyle Mudanyamızda, bir tane bile engelli araç şarj istasyonunun bulunmaması büyük bir ayıptır." dedi. Seymenler açıklamasında "CHP’li Mudanya Belediye Başkanı engelli hemşehrilerimize gerçekten değer veriyor mu?" diye sordu.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar