Tahammül İlhan Mudanya Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı

Mudanya Yerel

Colors: Purple Color

Mudanya Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ertan ABDULAZİZOĞLU Ömerbey Mahallesi Yeni Belediye İş Merkezi karşısında bulunan Mudanyaspor Otoparkı'nda konuşlanan Yöresel Ürünler Pazarına tepki göstererek " “Bunların kim önünü açıyor ve zemin hazırlıyorsa Mudanya yerleşik esnafına ihanet ediyor. Yazıktır günahtır benim esnafım pandemi döneminde aylarca kepenk kapatmak zorunda kaldı. Sonrasında pandemi nedeniyle sıkılaşan hijyen ve kurallara uymak için gecemizi gündüzümüze kattık. Adı sözde "Yöresel" gerçekliği "Haksız Rekabet ve Mudanya Esnafının Böğrüne Hançer" pazarı olan bu oluşumu Mudanya Esnafımızın sırtından silkelemek ve kapattırmak için tüm esnafımızla birlikte elimizden geleni yapacağımızın bilinmesini istiyorum” dedi.

Hüseyin Hatipoğlu Yönetiminde ki İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığı Yörükali Mahallesinde siyah incir üreticisinin fiyat istikrarsızlığı şikayetlerini dinleyerek çözüm yolları hakkında görüş alışverişinde bulundular. Geçtiğimiz Şubat ayında yaşanan ağır kış şartları dolayısıyla çiftçinin zeytin ürününde yüzde 52 kayba uğradığını belirten Hatipoğlu yetkilileri göreve davet etti.

Mudanya Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan Ahilik Haftası nedeniyle yayınladığı mesajda birlik ve beraberlik vurgusu yaparak esnafın yanında olduklarını belirtti. Başkan İlhan Esnaf bayramı ve Ahilik haftasını kutlayarak "esnafımız için canla başla çalışmaya devam ediyoruz" dedi.

Memleket Partisi Mudanya İlçe Başkanı Hasan Yıldırım Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı şeffaflığa davet etti. Yıldırım yazılı basın açıklamasında atıl bırakılan tesislere dikkat çekerek gerçekleşen ihalelerin Mudanya'nın yararından çok hatalı uygulamalar nedeniyle zarar olarak geri döndüğünü vurguladı.

Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ertan Abdulazizoğlu Esnaf Odası'nın mobil uyumlu kurumsal internet sitesinin hizmete girdiğini açıkladı. www.mudanyaesnaf.org alan adıyla açılan sitenin özellikle mobil uyumlu olmasının esnaflara ve odaya ulaşmak isteyenlere büyük kolaylık sağlayacağını belirten Oda Başkanı Abdulazizoğlu "esnafımıza hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Marmarabirlik Genel Başkanvekili ve Mudanya delegesi Şevket Karagöz’ün vefatı sonrasında 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi yönetiminde kan değişimi yaşandı. 9 Yılı başkanlık olmak üzere 12 yıldır yönetimde bulunan Ali Yıldız, Üst birlikten gelen davet üzerine görevini Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Soylu'ya devretti.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar