AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci SÖĞÜTLÜ, Yörükyenicesi Köyü’ndeki kadınlarla bir araya gelerek kadınlar gününü kutladı. Her zaman her alanda kadınlara destek olma sözü veren İnci SÖĞÜTLÜ:

“Yörükyenicesi’ndeki kadınlarımızın yaptıgı salça, tarhana, reçel, zeytin, zeytinyağı gibi daha birçok yiyecekten giyim, örgü, dantel, dikiş ve nakışa kadar bütün el emeği ürünlerini satıp ev ekonomilerine katkı sunabilecekleri ve aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projesine de destek olabilecekleri Kadın Kooperatifi projemizi hayata geçirdik.

Mudanya Kadın Kooperatifi Başkanı Sn. Şennur AKGÜNDOĞDU hanımefendiye emekleri için çok teşekkür ediyorum.

İnşallah bu projeyle ülkemizdeki birçok kadına örnek olacağız ve özellikle köylerdeki kadınlarımızın kooparetifleşmeyle ilgili gerek İlçe Tarım ve İl Tarım Müdürlüğü’müz, gerek Bursa Büyükşehir Belediye’miz gerekse Tarım ve Orman Bakanlığı’mızın desteklerini kadınlarımıza ulaştırmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Girişimci kadınlarımızın ortaya çıkaracakları yeni ekonomik değerler ülkemizin kalkınmasında çok büyük bir etkendir. Bu vesileyle Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Alinur AKTAŞ’a Mudanya Kadınları Kooperatifi’nin kurulmasında verdiği destekler için şükranlarımı sunuyorum.

Özellikle Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın eşi Sn. Emine ERDOĞAN Hanımefendi’nin kadınların iş hayatında yer alması konusunda ciddi çalışmaları var. Sn. Emine ERDOĞAN’ın belirttiği gibi ‘Dünyanın ilk 10 ekonomisinden biri olma hedefimiz, kadınlarımızın ekonomiye katılmasına bağlı. Dünya,kadın ruhuyla yeniden tasarlanmayı bekliyor.’ Bu nedenle Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde “güçlü kadın, güçlü aile, güçlü toplum” ilkesinden hareketle kadınlarımıza her zaman destek olacağız.“ dedi.

erdonmez peyzaj 300piks

Tahammül İlhan Mudanya Esnaf Kefalet Koop Başkanı

İnci Söğütlü Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı

Emre AKDEMİR Ak Parti Mudanya Belediye Meclis Üyesi

Şeref ŞAŞ Mudanya Şükrü Çavuş Mah Muhtarı

Mustafa Bayral Mert Tarım

Ertan ABDULAZİZOĞLU Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı

Servet Şahiner Taşıyıcılar Koop Başkanı

Ömer Tantekin Zeytin Otopark

CEM TAMAÇ MESAJ

Hüseyin Hatipoğlu İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar