AK Parti Mudanya İlçe Başkanlığı geliştirdiği proje kapsamında kış aylarının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyor. Şu ana kadar ihtiyaç sahibi ailelerin soba ihtiyaçlarını, 50 çocuğun da mont ve bot ihtiyacını karşıladılar.

Bu proje ile çok güzel tepkiler aldıklarını ifade eden AK Parti İlçe Başkanı İnci Söğütlü,

“Soğukların başladığı bu kış günlerinde istedik ki kimse üşümesin. Bu nedenle ihtiyacı olan ailelere soba, çocuklarımıza da mont ve bot hediye ettik. Amacımız hem çocuklarımızı hem de ailelerini mutlu etmek ve onların yüreklerini de bedenlerini de sıcacık tutabilmek. Gerek Bursa Büyükşehir Belediye’miz ile, gerekse Merkezi Hükümet’imizin destekleriyle, gerekse de kendi imkanlarımızla vatandaşlarımızın her zaman yanında olmak için çalışıyoruz.

Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendiğimiz düsturla; vatandaşa dokunabilmek,onun sevincini ve mutluluğunu, hüznünü ve kederini paylaşabilmek, ihtiyacı olduğunda yanında olabilmek için buradayız. Devletimiz tüm hizmetleri eksiksiz gerçekleştirirken, bizler de gönülleri kazanmak için çalışıyoruz.

Bu kampanyamız ile çocuklarımız ısınırken, onların gözlerindeki mutluluk da bizlerin yüreğini ısıttı. İnşallah bu projelerimizin devamı gelecek ve biz canla başla çalışmaya devam edeceğiz. “ dedi.

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar