Güncel Haber

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü ve Kestel İlçe Başkanı Sinan Aktaş yönetimleriyle birlikte Genel Merkez tarafından görevden alındılar.  Bursa'da bir kaç ilçe başkanının daha görevden alınabileceği ifade ediliyor.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

İnci Söğütlü, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamasında;

2018 Aralık ayından beri ifa etmiş olduğum Ak Parti Mudanya İlçe Başkanlığı görevimden Genel Merkezi'miz ile yapmış olduğumuz istişareler neticesinde, Sağlık sorunlarım nedeni ile; istifa etme kararı almış bulunmaktayız.

"Gençlere ve kadınlara" olan inancı ile bu kutsal görevi bana tevdi eden başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen şimdi de olduğu gibi her daim yanımızda olan davasında hizmette bizlere örnek olan Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir'e, Bölge Koordinatörümüz Sayın Mustafa Köse'ye en derin şükranlarımı sunuyorum.
Başkanlığı döneminde kadrolarında görev yaptığım önceki dönem İl Başkanımız MKYK üyemiz Sayın Ayhan Salman'a, mevcut İl Başkanımız Sn Davut Gürkan'a, İl Koordinatörümüz Osmaniye Milletvekilimiz Sayın İsmail Kaya'a teşekkür ediyorum.

Bu bir bayrak yarışıdır ve asla son değildir. Partime hizmet yolunda 2023 2053 ve 2071 hedeflerimiz için her daim hazır olduğumu bildirmek isterim.

Ve dahi İlçe Başkanlığımızda birlikte yol yürüdüğüm gece gündüz demeden çalışan fedakar yol arkadaşlarım kıymetli yöneticilerime teşekkür ediyorum. Rabbim hepinizden razı olsun.

#DurmakYokYolaDevam
Kamuoyuna Saygıyla duyurulur.
Av. İnci SÖĞÜTLÜ" ifadelerini kullandı.

1 Aralık 2018 tarihinde AK Parti Mudanya İlçe Başkanı olarak göreve seçilen Söğütlü, Mayıs 2020 tarihinde ise yeniden İlçe Başkanı olarak görevlendirilmişti.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar