İnci Söğütlü Yönetimindeki Ak Parti Mudanya İlçe Teşkilatı Mudanyalı Yerel Basın Mensuplarını ağırlayarak "10 Ocak Çalışan Gazeteciler" gününü kutladı.

Ak Parti Mudanya İlçe binasında gerçekleşen programa katılan eden basın mensuplarına hitaben bir konuşma yapan İlçe Başkanı Söğütlü "bu gün burada her siyasi partiden, her görüşten gazeteci arkadaşlarımız mevcut, onların yazdıkları, haberleri, eleştirileri hoşumuza gitmeye bilir, önemli olan kasıtlı ve gerçek dışı olmaması. Bizim için yapılan her olumsuz haberde kendilerini dışlayıp performanslarını sorgulamadık. Doğrusu da budur, biz hiç yanlış yapmadık diyebilir miyiz? Yanlışlarımızı da sizin sayenizde sorgulayıp doğruları bulma yolunda çalışmaktayız" diyerek, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Üzerinde "10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüz kutlu olsun" yazılı pastayı Başkan Söğütlü gazeteciler ile birlikte kestiler. Daha sonra isme özel hazırlanmış hediyeleri gazetecileri tek tek tebrik eden Başkan Söğütlü hediyeleri kendilerine takdim etti.