Bursa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri kara sinekle mücadele kapsamında Mudanya’da ilaçlama çalışması gerçekleştirdi. Dere yatakları başta olmak üzere ilçenin her yerini ilaçlayan ekipler kurban bayramı nedeniyle artan küçükbaş ve büyükbaş hayvan trafiğinide dikkate alarak çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Av. İnci Söğütlü Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a Mudanya’ya yaptığı hizmetler için teşekkür etti. Söğütlü: “Mudanya’mız AK belediyecilik hizmetlerini almaya devam edecektir. ”dedi. AK Parti İlçe Başkanı Söğütlü şunları söyledi:

“Her ne kadar yerelde belediyemiz olmasa da Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş Mudanya’mıza çok önem vermekte ve her türlü hizmeti ilçemize getirmektedir. Bugüne kadar birçok hizmeti Mudanyalı hemşehrimize sunan Bursa Büyükşehir Başkanımız Sayın Alinur Aktaş hizmete hız kesmeden devam ediyor. Bundan sonra da Mudanya’mız AK belediyecilik hizmetlerini almaya devam edecektir. Şahsım ve Mudanyalı hemşehrilerim adına Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ederim. Mudanya’nın hijyeni ve temizliği Büyükşehir’e emanet!”

Bursa Büyükşehir Belediyesi Mudanya İlaçlama

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sinek İlaçlama Çalışması Mudanya