Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

 
MilliyetçiHareket Partsi (MHP) Mudanya  İlçe Başkanı Erkut Seymenler  basın açıklamasında Mudanya Belediyesini başlamayan projeler nedeniyle eleştirdi. CHP'ye de gönderme yapan Seymenler " Heykel Belediyeciliği ile nam salmış CHP’nin bir türlü zamanında bitmeyen ve başlayamayan projeleriyle ünlü mevcut Mudanya Belediye Başkanını anlamak mümkün değil. Yıllar geçmiş Mudanya bir arpa boyu yol almamış. Billbordlara baksanız, biz başka bir yerde mi yaşıyoruz dersiniz." satırlarına yer verdi.
Seymenler açıklamasında;
 
Heykel Belediyeciliği ile nam salmış CHP’nin bir türlü zamanında bitmeyen ve başlayamayan projeleriyle ünlü mevcut Mudanya Belediye Başkanını anlamak mümkün değil. Yıllar geçmiş Mudanya bir arpa boyu yol almamış. Billbordlara baksanız, biz başka bir yerde mi yaşıyoruz dersiniz.
 
Geçtiğimiz aylarda da dile getirdiğimiz gibi; Bursa Büyükşehir Belediyesine dava açıp Mudanya Belediyesi bünyesine aldığı Güzelyalı Yüzme Havuzu iki senedir kapalı. Pandemi nedeniyle kapanmasından sonra 1 Haziran itibari ile havuzlar tekrar kullanıma açıldı ama CHP’li Mudanya Belediye Başkanı pandemi bahanesiyle 2 senedir hiç alakadar olmadığı gibi, son 4 ayda da hazırlığını bitiremedi. Sonuç havuz hala kapalı. Vatandaşın hizmet görmesi acaba kimin umrunda?
 
Yine aynı şekilde 2 sene önce kapatılan ve bir türlü yenisi yapılamayan Kapalı Pazaryerinden de eser yok. Yaz bitti önümüz kış. Yağmuru, çamuru, vatandaşı düşünen mi var? Ne plan ne proje ne intizam… İşbilmezlikten başka bir şey değil. Vatandaşın, pazarcının ve bizlerin bunları anlatmaktan dilinde tüy bitti.
 
Herşeyi geçtik bari heykel belediyeciliğinin hakkını verin. Mudanya Atatürk Silüet Anıtı kir pas içinde. CHP’li Mudanya Belediye Başkanına tavsiyem; ikide bir Mudanya’ya getirdiği ama daha Atatürk bile diyemeyen CHP İstanbul İl Başkanı ile birlikte Atatürk Silüet Anıtını ziyaret etmeleri... Sağlıklı proje ve hizmet göremiyoruz bari heykel ve anıtlardaki kiri pası temizleyin…
 
Erkut SEYMENLER
MHP Mudanya İlçe Başkanı" satırlarına yer verdi.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar