Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertan ABDULAZİZOGLU ve Başkan Vekili Esat DEMİRCAN Mudanya Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ'ı makamında ziyaret ettiler.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz sosyal medya Hesabından yaptığı fotoğraflı Paylaşımında ;

"Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ertan Abdulazizoğlu ile Başkan Vekili Esat Demircan'ı belediyemizde ağırladık. Abdülazizoğlu ve Demircan'a yeni görevlerinde başarılar diliyorum.
Görüşmemizde, belediyemizin pandemi döneminde esnaf kiracılarına yönelik kira destekleri için teşekkürlerini ilettiler. Kendileriyle, birlikte yapabileceğimiz ortak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Son bir yıldır salgın nedeniyle zor günler geçiren esnafımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz." satırlarına yer verirken Oda Başkanı Ertan ABDULAZİZOGLU Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası sosyal medya hesabında "Mudanya Belediye Başkanımıza ziyaretimizde göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz" paylaşımında bulundu.

Ziyarette pandemi sürecinde esnafın yaşadığı sıkıntılar, küçük sanayi sitesi projesi, hal bölgesinde yenileme çalışmaları ve yaklaşan ihale sürecinin konuşulduğu bilgisi alındı.

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar