Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

Memleket Partisi Mudanya İlçe Başkanı Hasan Yıldırım  yazılı basın açıklamasında Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a yüklendi. Dikkat çeken konuları ilçe gündemine taşıyan Hasan Yıldırım  siyasi başkan yardımcıları atamayan Belediye Başkanı Türkyılmaz için bakın neler söyledi.

Memleket Partisi İlçe Başkanı Hasan Yıldırım açıklamasında Belediye Meclis Üyelerine  seslenerek tüm meclis üyelerini uyardı. Yıldırım şunları kaydetti;

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

"Yıllardır çakma “Barış ve kardeşlik” söylemleri altında Mudanya Belediyesi’ni diktatör mantığıyla yöneten Belediye Başkanı, halen partisinin Belediye Meclis Üyeleri arasından hiç kimseyi Başkan Yardımcılığı görevine atamadı.

Üstelik partisinin genel merkezinden defalarca kendisine yapılan uyarılara rağmen. Her söyleminde haktan, hukuktan, kardeşlikten dem vuran Belediye Başkanı, konu Başkan Yardımcılığı atamasına gelince verdiği sözleri ve seçilmiş insanların haklarını bir kenara atabiliyor. Kendisi nasıl seçimle geldiyse Meclis Üyeleri de aynı şekilde halkın seçtiği kişilerdir.

Halkın iradesiyle o koltuklara gelenleri yok saymak, sadece oylamalarda talimatla el kaldırıp indiren kişiler olarak görmek ve en tabi hakları olan Başkan Yardımcılığı görevine getirmemek Mudanyalılar’ı ve kendi partililerini yok saymak demektir.

Mudanya Belediye Meclisi’ndeki üyeler tıpkı Türkyılmaz gibi Belediye Başkanlığı yapacak kapasiteye sahiptir. Hattâ kendisinden daha adil, verdiği sözleri tutabilecek, partililerini ve hemşehrilerini yüz üstü bırakmayacak kişilerdir.

Hiçbir Meclis Üyesi, Belediye Başkanı’nın emir eri, marabası değildir. Belediye Başkanı kendi partisinin Meclis Üyeleri’ni Başkan Yardımcılığı yapacak kapasitede görmüyor mu, onlara güvenmiyor mu?

Buradan gelecekte Mudanya’mızın siyasi tarihine adlarını “Etkisiz eleman” olarak yazdırmak istemeyen tüm Meclis Üyeleri’ni, gerçek demokrasi ve özgürlüğü tadabilecekleri Memleket Partisi’ne davet ediyorum. Partimizin kapıları, dürüst, namuslu, demokrasiye inan tüm onurlu insanlara sonuna kadar açıktır.

 

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar