Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

Mudanya İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Hatipoğlu, Hükümet Konağı’nın yıkılmasıyla oluşan alanın meydan, altının da en az bin araçlık otopark olması gerektiğini vurguladı.

Bölgede otopark sıkıntısının had safhada olduğuna değinen Hatipoğlu, “Mudanya’da otopark sıkıntısını çözmeden trafik sorununu çözmek imkansızdır. O nedenle yetkililer bu önerimizi zaman yitirmeden gerçekleştirmek için harekete geçmelidirler” dedi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Hatipoğlu konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

ORTAK AKIL BÖYLE İSTİYOR…

“Bilindiği gibi Mudanya’nın girişinde bulunan Hükümet Konağı’nın yıkılmasıyla o bölgede büyük bir alan oluştu. İşin uzmanlarıyla yerinde incelemeler yaptık ve gördük ki, bu alanda yeraltına inilerek en az 1000 araçlık otopark yapılabiliyor. O bölgenin ne denli bir otopark sıkıntısını yaşadığını bütün Mudanyalılar biliyor. Kapasitesi yüksek bir yeraltı otoparkı, bu kangren olmuş derdi tamamen olmasa bile büyük ölçüde çözecektir.

Otoparkın üzeri ise yine yeşil alan olarak bırakılıp, dört başı mamur ve gerçekten işlevsel bür meydan olarak pekala değerlendirebilir. Böyle bir yatırım, ilçemiz genelindeki büyük otopark sıkıntısının çözümü için ilk adım olarak da kabul edilmiş olur. Çünkü Mudanyalı hemşehrilerimiz biliyorlar ki, ilçede otopark çilesi bitmeden, trafik sıkıntısını çözmek asla mümkün olmayacak. Zaten ortak akıl da bunun böyle olmasını gerektiriyor.

İYİ Parti Mudanya İlçe Teşkilatımız adına yetkililere seslenerek, önerimizi bir an önce hayata geçirmeleri talebimizle çağrıda bulunuyoruz.”

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar