İYİ Parti’nin 15 Mart 2020 tarihinde yapılan kongresinde Mudanya ilçe başkanı seçilen Hüseyin HATİPOĞLU'na İYİ Parti Uluslararası İlişkiler Başkanı Ahmet Kamil EROZAN, Bursa İl Başkanı Dr. Yahya BAHADIR Ve İl Yönetim Kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı ve Milletvekilleri partililerle de istişarelerde bulundular.

15 Mart tarihinde yapılan İYİ Parti Mudanya İlçe Kongresinden sonra korona virüs'ün neden olduğu COVID-19 salgınının araya girmesinden dolayı siyasi çalışmalara ara veren İYİ Parti, yeni normalleşme dönemi ile birlikte çalışmalarına yeniden başladı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıları Uluslararası İlişkiler Başkanı Ahmet Kamil Erozan, İl Başkanı Dr. Yahya Bahadır Mudanya İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Korona salgını nedeniyle parti dışında bir yerde yapılan ve sosyal mesafenin gözetildiği buluşmada Genel Başkan yardımcıları İYİ Parti ilçe yönetimine hayırlı olsun dileklerini sunup partililerle de istişarelerde bulundu.

 İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıları Uluslararası İlişkiler Başkanı Ahmet Kamil Erozan,  İl Başkanı Dr. Yahya Bahadır Mudanya İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar