eylul hali yikama

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında İlçe Başkanı Hüseyin HATİPOĞLU, Teşkilat Başkanı Efrahim PALA, Başkanvekili Turhan KARABULUT, Kadın Politikaları Başkanı Hülya ÇETİNBAŞ, Mali İşler Başkanı Beyhan TOK, Eğitim Politikaları Başkanı Selami AKYOL, Kültür Sanat Politikaları Başkanı Gülay KIRTEPE, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Uğur ÇİMEN, Basın Yayın İşleri Başkan Yardımcısı Fatma BOZKURT, Kültür Sanat Politikaları Başkan Yardımcısı Nesibe GÖK ile oluşan heyetle Güzelyalı köy içi esnafı ve Tirilye esnafını ziyaret etti.

Cumhuriyet Bayramının anlam ve önemine istinaden Türk Bayrağı ve Ülkemizin Kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK posteri dağıttılar. Esnafın ve mahallerin büyük ilgi gösterdiği görülen ziyarette, esnafların ve mahallenin sorunlarını da dinlendi.

Ortak Sorun Pahalılık

Yapılan ziyaretlerde halktan gelen ortak sorun hayat pahalılığından geldi. Dört ay önce alınan temel gıda maddelerinin nerdeyse yüzde 40 zam geldiğini ve alım gücünün düştüğünü, tabiri caizse tencerenin kaynamasında sıkıntı yaşadıklarını dile getirdiler.

Esnaf Sıkıntılı

Esnaflarımızla yaptığımız ziyarette, virüs dolayısıyla hizmet sektöründeki dükkanlarının kapalı kaldığını, verilen kredilerin ödeme günleri geldiğini, borcu borçla kapattıklarını üzülerek ifade ettiler.

Çözüm Üretim

Başkan Hatipoğlu çözümü topyekün tarım üretim ekonomisine geçilmesi gerektiğini belirtti. İYİ Parti iktidarında Çiftçi ve Esnafın vergi yükünün azaltılarak gerekli değer verileceği, Çiftçiye ve Esnafa faizsiz krediler vererek pahalılığın önüne geçileceğini ve döngünün sağlam temellere dayanarak işleyeceğini belirtti.

Kaynak İYİ Parti Mudanya Basın Bülteni

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar