Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

1 Ekim 2021 günü Uğur Mumcu Kültür Merkezinde gerçekleşen Mudanya Belediye Meclis Toplansında Güzelyalı Yat Limanında demirli bulunan ve bir süre otel olarak kullanılan Mudanya Belediyesi mülkü Turan Emeksiz  vapuru bedelsiz olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesine verildi. (HİBE EDİLDİ)

Başkan Türkyılmaz ve CHP ve İYİ Parti grubunun oylarıyla geçen karara tepki gösteren Memleket Partisi, MHPve Ak Parti meclis üyeleri ise vapurun neden bedelsiz olarak verildiğini sorgulayarak karara hayır oyu verdiler.

Memleket Partisi Mudanya Belediye Meclis Üyesi Mehmet Er konu hakkında sosyal medyadan paylaşımda bulunarak "Hani Mudanyalı’nın malı, Mudanyalı’da kalacaktı?" diyerek  karara tepki gösterdi.

Meclis Üyesi Mehmet ER'in sosyal Medya Paylaşımı Şöyle;

Eski Güzelyalı Belde Belediyesi tarafından 100 Bin Dolar bedelle İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden satın alınan ve Güzelyalı Yat Limanı’na çekilerek bir otele kiraya verilen; belde belediyesi kapatıldıktan sonra Mudanya Belediyesi mülküne geçen Turan Emeksiz adlı vapur, bugün Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve meclis üyelerinin kararıyla bedelsiz şekilde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne verildi. Hani Mudanyalı’nın malı, Mudanyalı’da kalacaktı? Bir kere de dediklerinizle yaptıklarınız birbirini tutsun! Takdir, Mudanyalı hemşehrilerimindir.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar