Güncel Haber

Memleket Partisi Mudanya Belediye Meclisi Üyesi Mehmet ER 2019 Yerel ve Mahalli İdareler seçiminde yeniden aday olan Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın Tarım Birimi kurarak çiftçiye maliyetine  ucuz mazot ve benzin istasyonu vaadini hatırlatarak aradan geçen zaman içinde gerçekleşmeyen bu vaadin takipçisi olduğunu sosyal medya hesabından paylaştı.

MeclisÜyesi Mehmet ER SosyalMedya Hesabından yaptığı paylaşımında Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın seçim vaadi videosunu paylaşarak şu satırları düştü;

"2019 yılında Mudanya Belediye Başkanı, Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde yeni dönem vaatleri arasında belediyede tarım birimi kurulacağını, Mudanyalı çiftçiler için belediyenin benzin istasyonu açacağını ve maliyetine mazot satılacağı sözünü vermişti. 2 buçuk yıl geçti ne tarım birimini, ne de ucuz mazot satılan benzin istasyonunu görebildik! Kaldı 2 buçuk yıl; bu süre içerisinde bakalım bu sözler gerçekleşecek mi? Hiç sanmıyorum tabi ki! Mudanyalı bir çiftçi olarak bu sözlerin takipçisiyim!"

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Hayri Türkyılmaz Benzin istasyonu ve Çiftçiye Maaliyetine Mazot Vaadi Video

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar