Eylül Halı Yıkama

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Mudanya Belediye Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Bülent Erden, Mudanya Belediyesi zabıtaları tarafından şiddet uygulandığı iddia edilen Ferruh Şaş ile ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Erden, “Sayın Mudanya Belediye Başkanı ” SÜKÛT İKRARDAN GELİR “ diyerek Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı yaşananlarla ilgili olarak hassasiyete davet etti.

Meclis Üyesi Bülent Erden paylaşımında şöyle:

“Sayın Mudanya Belediye Başkanı

” SÜKÛT İKRARDAN GELİR “

Anlamı,

Bir kimse kendisine yöneltilen itham ya da yargıya sözlü olarak yada kaş, göz işaretleriyle karşılık vermiyorsa ” evet ” diyor sayılır.

Birçok konuda olduğu gibi bu konuda da bir beyanınızı duymadık, kaş göz işaretinizi görmedik.

Ferruh Şaş beyin ifadelerinde eksik, yanlış varsa, gerçeği tam anlamıyla yansıtmıyorsa size bağlı bir kurumun görevlileri zabıta personelini zan altında bırakmayın. Kamuoyunda önyargı oluşmaması adına gereken açıklamayı yapın.

Ferruh Şaş beyin ifadeleri tamamen gerçeği yansıtıyorsa temas kurup gönül alın, kamuoyu ile paylaşın.

Bu tür bir olumsuzluğun tekrarlanmaması adına zabıta personel kadrosunda eğitim eksiklikleri başta olmak üzere gerekenlerin yapılmasını sağlayın, hassasiyetle gereken tedbirleri aldığınızı kamuoyu ile paylaşın.

Sizin ve Belediye personelinin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Saygılar.

Bülent Erden

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi  Grup Sözcüsü

Not,

Suskunluğunuz ikrardan değil de birini, bir kesimi, çekirdek çevrenizin dışındaki herkesi umursamamaktan kaynaklanıyorsa, 2014 ve 2019 da maalesef umursandınız, gelecek genel ve yerel seçimlerde de umursanmak isteyeceksiniz.”

Ne Olmuştu?

İpar Caddesinde Mudanya Belediyesi Zabıtasının müdahalesinin yanlış olduğuna kanaat getiren Mudanya'da yaşayan Ferruh ŞAŞ vatandaş olarak itiraz edince şiddet görmüş kalp krizi geçirdiğini ve tedavi gördüğünü belirtmesine rağmen kolu incitilmiş cep telefonu kırılmıştı. Ferruh ŞAŞ mudanya gen tr ve Radyo Poyraz stüdyosunda yaşadıklarını Öner Kıran'a anlatmıştı.

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar