Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

Memleket Partisi'nin Mudanya Belediye Meclisi Üyesi Mehmet ER 24 Kasım Öğretmenler Gününde Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ tarafından öğretmenlerin elinden alınarak tahliye edilen ve yıllardır atıl vaziyette kapalı tutulan eski Öğretmen Evi binasını ilçe gündemine taşıdı. Meclis Üyesi Mehmet ER "Tahliye ettirdikten sonra bu binayı sosyal tesis yapacağını açıklayan Belediye Başkanı, iki Öğretmenler Günü geçmesine rağmen bu bina ile ilgili henüz bir proje açıklamadı. Yakın bir zamanda bu bina ile ilgili yeni bir {ödüllü asrın projesinin} açıklanmasını büyük bir heyecanla bekliyoruz." dedi. Bina atıl vaziyette kaderini bekliyor.

Meclis Üyesi Mehmet ER açıklamasında;

Büyük Atatürk’e Başöğretmen ünvanının verildiği tarih olan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde;

"Mudanya Belediyesi’ne ait Eylül 2020 tarihine kadar Mudanya Öğretmenevi olarak kullanılan ve bu tarihte Belediye Başkanı tarafından tahliye ettirilen binaya uğradım. Tahliye ettirdikten sonra bu binayı sosyal tesis yapacağını açıklayan Belediye Başkanı, iki Öğretmenler Günü geçmesine rağmen bu bina ile ilgili henüz bir proje açıklamadı.

En son bildiğimiz, kamuya ait bu binanın belediyenin işletme şirketi MUDAŞ’a devredildiği… Yakın bir zamanda bu bina ile ilgili yeni bir “ödüllü asrın projesinin” açıklanmasını büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Umarız bu bina da Bademli’deki Cumhuriyet Parkı binasının akibetine uğramaz. Mensubu olduğu partinin kurucusu Büyük Atatürk’ün “Başöğretmen” ünvanını da taşıdığı gerçeğini bir kenara itip Mudanya’daki öğretmenlerimizi yersiz bırakan Belediye Başkanı’nı 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerimizin ve hemşehrilerimin takdirlerine bırakıyorum." satırlarına yer verdi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Konu Hakkında Daha Önceki Haberlerimiz;

Bülent Erden "Mudanya Öğretmenevi Metruk Vaziyette Kaderine Neden Terk Edildi?"

Adalar sorunu değil Mudanya Öğretmenevi meselesi

Mudanya Öğretmenevi Tahliye Edildi. Sosyal Tesis Olacak

Meclis Üyesi Mehmet ER "Tahliye ettirdikten sonra bu binayı sosyal tesis yapacağını açıklayan Belediye Başkanı, iki Öğretmenler Günü geçmesine rağmen bu bina ile ilgili henüz bir proje açıklamadı. Yakın bir zamanda bu bina ile ilgili yeni bir {ödüllü asrın projesinin} açıklanmasını büyük bir heyecanla bekliyoruz." dedi. Bina atıl vaziyette kaderini bekliyor.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar