Güncel Haber

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler "Mudanya’nın yeni bir Belediye Başkanına ihtiyacı var. Hayri Türkyılmaz Mudanya’nın hak ettiği belediyecilik kalibresinde olmadığını 8 yıl içerisinde defalarca ispatladı." dedi. Seymenler eleştiri dolu açıklamasında halkın elinden alınan tesislerle birlikte verilen vaatlere rağmen bir türlü başlanılmayan projeleri ilçe gündemine taşıdı.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Erkut Seymenler Açıklamasında;

Marmara’nın incisi, Bursa’nın gözbebeği Mudanya’mız; tarihi, tarımı, denizi ve kültürü ile müstesna bir kent. İlçemizin olağanüstü bir potansiyeli var. Gel gör ki Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz bu cevheri işleyecek ehliyetten çok uzakta.

Mudanya’nın yeni bir Belediye Başkanına ihtiyacı var. Hayri Türkyılmaz Mudanya’nın hakettiği belediyecilik kalibresinde olmadığını 8 yıl içerisinde defalarca ispatladı.

Mahkeme kararıyla BUDO iskelesinin üst kısmının kullanma hakkının Mudanya Belediyesi’nde olmasına karar verilince Hayri Türkyılmaz Mudanyalının hakkını koruma sözü vermiştik dedi. Biz Hayri Bey’in söyledikleri ile yaptıklarının tutarsızlığını bildiğimiz için bunlara ‘duy da inanma’ diyoruz.

Hayri Türkyılmaz’ın elinde Güzelyalı İmar Planı yılan hikayesine dönmüş, Zübeyde Hanım Çocuk Akademisi yanlış yere yapılmış, dava açılıp Bursa Büyükşehir’den alınan Güzelyalı Yüzme Havuzu kapanmıştır.

Yine Hayri Türkyılmaz’ın kararlarıyla Kapalı Pazaryeri kapatılmış, yenisi açılamamış, Soğuk Hava Deposu ve Hayvan Barınağı projeleri yıllar öncesinin afişlerindeki vaadi olarak kalmış, Yıldız Tepe projesi bitmeyen proje olarak nam salmıştır.

Mudanya Belediye Başkanı sadece vadettiği projeleri eline yüzüne bulaştırmakla kalmamış, asfalt, yol çalışmaları, park bahçe düzenlemeleri gibi standart belediyecilik hizmetlerinde dahi boğulmuştur.

CHP Mudanya İlçe Başkanı da tüm bu olan bitene sessiz kalarak, Mudanyalının problemlerini dile getirmeyerek; Belediye Başkanı ile beraber ‘Körler Sağırlar Birbirine Ağırlar’ isimli trajikomik piyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde sahneye koymuş, Mudanya’ya sunmuşlardır.
Sonuç olarak başarısız Belediye Başkanı ve ilgisiz İlçe Başkanı ile birlikte CHP fırsatı değerlendirememiş, Mudanyalı hemşerilerimizin gözünden de gönlünden de düşmüştür.

Hayri Türkyılmaz’ın başkanlıktan ineceği durak gitgide yaklaşmaktadır. Mudanya’nın derdiyle dertlenecek, onu dinleyecek, gereğini yapacak, samimi, çalışkan, özverili başkan ihtiyacı gün gibi ortadadır. İnşallah o günler uzakta değil.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar