Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

Mudanya AK Parti Genişletilmiş Divan Meclisi toplantısı, Uğur Mumcu Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Uğur Mumcu Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Divan Toplantısına Bursa AK Parti Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Demir, Bursa AK Parti İl Başkan Vekili Cemile Yiğit, AK Parti İlçe Yönetimi, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

Genişletilmiş Divan toplantısı İstiklal Marşının okunmasıyla başladı, ardından Başkanlığını Alper Büktel'in yaptığı divan kurulunda, seçim kurulu Başkanı Mehmet Baysan, ilçe yöneticisi Rıdvan Sakin, kadın kolları Başkanı Gülcan Adaklı, Gençlik Kolları Başkanı Semih Bozdemir görev aldı.

ak parti gns divan toplantı2021

Divanın açılış konuşmasını Mudanya AK Parti İlçe Başkanı İnci Söğütlü Yaptı, Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Söğütlü 2023 hedeflerine ulaşmak için her türlü zorluklara göğüs gererek başarılı olunacağını, bu yolda küskünlükler, dargınlıklar olabileceğini bütün bunların hep birlikte üstesinden gelerek Mudanya'da 2023 hedeflerine başarıyla ulaşacaklarını söyledi. Söğütlü kendisinin 2023 için hazır olduğunu 2053 ve 2071 için evlatlar yetiştirdiğini söyleyerek AK Partinin emin ellerde olduğunu ifade etti.

Toplantıda söz alan Bursa Büyükşehir Başkan Vekili Murat Demir, Büyükşehir Belediyesi olarak Mudanya'yı 17 ilçeden ayırmadıklarını var güçleriyle Mudanya'ya yatırımlarını sürdüreceklerini söyledi.


AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç Konuşmasına geçmiş yıllardaki Türkiye'den bahsederek başladı. Başbakanların asıldığı, darbelerin yapıldığı, ekonominin çöktüğü bir Türkiye'den bu güne geldik, diyerek CHP'yi hedef gösterip, "bu gün parlamenter sistem geri gelsin diyerek, 357 oyla Cumhurbaşkanı seçilen bir meclisi Anayasa Mahkemesine verip seçimi iptal ettirenler parlamenter sistemden bahsedemezler. Bu gün kendi kendine yeten bir Türkiye var, yalanlarla dolanlarla iktidar olunmuyor, " gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar" sözü afet bölgelerinde çadır yok derken arka plandaki Kızılay çadırlarını görmeyenler, yangında helikopter yok derken havadan geçen helikopteri duymayanlar için söylenmiş olmalıdır, diyerek sözlerini tamamladı,

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cemile Yiğit, Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Mahalle temsilcilerine verdiği öneme değinerek, "Cumhurbaşkanımız ülkeyi mahalle temsilcilerimizin gözüyle görmeliyiz" sözünü hatırlatarak, kendilerinin de Cumhurbaşkanın gözüyle bakıp merhametli, vicdanlı ve insancıl olmalıyız diyerek sözlerini tamamladı.


Toplantının 2. kısmına geçerken basın mensupları dışarıya davet edilerek, basına kapalı gerçekleşti.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar