Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın ilçe'de yaşanan sorun ve olaylardan bi haber olduğunu belirterek "Mudanya Belediye Başkanı’nın Mudanya’dan haberi var mı?" diye sordu. Meydana gelen problemlerin çözümünde etkisi kalan bir belediye başkanıyla Mudanya'nın kaderine terk edildiği vurgusunu yapan Seymenler Ömerbey Mahallesi PTT yanına kurulmak istenen GSM BAZ İstanyonuna halkın tepkisini ve metruk vaziyette 7 yıldır duran halı sahayı ilçe gündemine taşıdı.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Erkut Seymenler açıklamasında;

Mudanya Belediye Başkanı’nın Mudanya’dan haberi var mı? Mudanya’da birçok olay cereyan ediyor ama Sn. Hayri Türkyılmaz ya olaylardan bihaber ya da problemleri çözmede etkisiz.

Ömerbey Mahallesi Şehit Küçük Ahmet Sokak PTT arkasındaki arsada yapılması planlanan baz istasyonuna mahalle sakinleri tepkili. Radyasyon ve kanser gibi sağlık sorunlarına yol açabileceğini belirten hemşehrilerimiz, baz istasyonunun yerleşim yerinden uzağa yapılmasını istiyor.
Ömerbey Mahallesi sakinlerinin ve Mudanyalı hemşehrilerimizin yanındayız.

Baz istasyonunun merkezden uzakta, etkilerinin en az seviyede olacağı uygun yere yapılmasını istiyoruz. Mudanya Belediye Başkanı bu konu ile ilgili ne yapıyor?

Bir başka konu da Ömerbey Mahalle Muhtarlığının yan tarafındaki arazinin durumu. Önceleri halı saha olarak kullanılan yer şu anda mezbelelik ve atıl bir durumda.

Bu alanda emaneten kırık dökük iki adet çocuklar için salıncak kurulmuş. Yan taraf ise çöplük. Mudanya’ya ve Mudanyalıya verilen değer ortada. Mudanya’nın göbeğinde Atatürk’ün anıtının arkasındaki bu araziye Mudanya Belediye Başkanı’nın ilgisiz kalışı adeta belediyecilik vizyonunun göstergesi.

Mudanya’nın göbeğindeki araziden bihaber olan, buranın sorunlarını çözemeyen başkan nerde kaldı ki daha büyük projelere imza atacak, hizmet edecek. Daha önce de demiştim; tekrar diyorum: Mudanya ne CHP ile ne de Hayri Türkyılmaz ile ihya olmayacak, günyüzü görmeyecek.

Erkut SEYMENLER
MHP Mudanya İlçe Başkanı" satırlarına yer verdi.

Hatırlanacağı üzere MHP Mudanya Beledi Meclisi Üyesi Bülent Erden'de metruk halı sahayı ilçe gündemine 29 Temmuz 2021 tarihinde taşıyarak burada oluşan kamu zararını sormuştu. Tıkla oku ERDEN "7 Yıldır Metruk Duran Halı Saha'da Kamu Zararımız Ne Kadar?"

Mudanyalı Metruk Halı Sahadan Şikayetçi

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar