Mudanya Belediyesi; Aydınpınar, Bademli, Hançerli, Yalıçiftlik, Halitpaşa, Mirzaoba ve Küçükyenice mahallelerindeki halı sahaları tamamlayarak, gençlerin hizmetine açtı.

Mudanya Belediyesi Basın Bülteninden aldığını bilgiye göre göreve geldiğinde “Her mahalleye halı saha” sözü verdiğini hatırlatan Başkan Türkyılmaz, “Ne söz verdiysek gerçekleştiriyoruz” dedi.

Mudanya Belediyesi, Aydınpınar, Bademli, Hançerli, Küçükyenice ve Halitpaşa mahallelerinde 25x50, Mirzaoba’da 20x33 ve Yalıçiftlik’te 20x40 ölçülerindeki halı sahaları tamamlayarak gençlerin hizmetine açtı. Göreve geldiği gün, her mahalleye halı saha yapılacağının sözünü veren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “‘Herkese eşit hizmet’ ilkemiz gereği, her mahalleye eşit hizmet götürüyoruz. Halı saha yapımı ve yenilemelerinin yanı sıra çocuk oyun alanlarını da Mudanya’ya kazandırıyoruz. Çocuklarımız bu alanlarımızı güvenli bir şekilde, istedikleri gibi kullanıyor. İlçe genelinde atıl vaziyette bulunan alanları halkın kullanıma uygun hale getirmeye devam edeceğiz. Ne söz verdiysek gerçekleştiriyoruz. Mudanya’nın her mahallesini halı saha ile buluşturacağız” diye konuştu.

Kaynak Mudanya Belediyesi Basın Bülteni

Benzer haberler

Mudanyalı Metruk Halı Sahadan Şikayetçi

Avukat İnci Söğütlü Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Kutlama mesajı

Emir Ali Usta Mudanya Esnaf Teşkilatları Başkanı Mesajı

Mert Tarım Mustafa Bayral

Mevlana Şimşek Mesajı

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar