Mudanya Belediyesi Basın Bürosu haber merkezimize gönderdiği açıklama ile geçtiğimiz gün Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Erkut Seymenler'in basın açıklaması ile gündeme taşıdığı yağışla yerinden sökülen ve müdahale edilmeyen Burgaz Mahallesi 2. Nilüfer Sokak Binnurkent Sitesi 2. Etap’ın yolunun önündeki kaldırım hakkında bilgilendirdi.  Mudanya Belediyesi tarafından Açıklamaya Yanıt başlığı ile gönderilen e-posta şöyle;

İlgili mudanya.gen.tr;

10 Haziran 2021 Perşembe günü sayfanıza taşıdığınız Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Başkanı Sayın Erkut Seymenler’in yaptığı açıklamaya yanıtımızdır:
Söz konusu olan bölgede belediyemiz tarafından bordür ve tretuvar çalışması yapılmıştır. Ancak altyapı çalışması gerçekleştiren UEDAŞ tarafından yapılan çalışma sonrasında asfalt yaması yapılmayarak dolgu malzemesi serilmiştir. Yağan yoğun yağmurlar da bu dolgu malzemesinin ve yapılan bordür ve tretuvar imalatının altını boşaltıp, imalata zarar vermiş ve bozmuştur. Belediyemiz tarafından ilgili müteahhite herhangi bir bedel ödemeden gerçekleştirdiğimiz ihale kapsamında bozulan yerlerin tamiratı yaptırılmaktadır.
Dolayısıyla söz konusu bölgede oluşan bozulmanın kaynağı çalışmayı yapan altyapı kurumunun, çalışma sonrasında serdiği dolgu malzemesinden kaynaklanmaktadır.
Bilginize sunarız. 11.06.2021

MUDANYA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU

 

 

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar