Eylül Halı Yıkama

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Toplum Sağlığı Merkezi ekipleri, Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ile birlikte berber, güzellik salonu, kuaför gibi iş yerlerine denetim yaptı.

Korona Virüs tedbirleri kapsamında kontrollü olarak yeniden faaliyetlerine izin verilen berber, güzellik salonu, kuaför gibi iş yerlerinin denetimlerini yoğunlaştırıldı. Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Toplum Sağlığı Merkezi, belediye zabıta ekiplerinin de bulunduğu denetimlerde, genelge kapsamında uyulması gereken kuralların yanı sıra ruhsat denetimleri de gerçekleştirildi, Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odasınca 23 ayrı işletmeye tutanak tutularak mevcut durumları belgelendi. Halkın ve hizmet veren esnafın sağlığını korumak adına gerçekleştirilen denetimlerde, randevu sistemiyle hizmet sunumu, aynı anda bir koltuk dolu bir koltuk boş olacak şekilde hizmet verilmesi, havlu ve önlüklerin tek kullanımlık olması, jilet veya ustura ile sakal tıraşı yapılmaması gibi hususlarda hatırlatma yapıldı.

Denetimlere katılan Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ertan Abdülazizoğlu "Normalleşme aşamaları kapsamında yaptığımız çalışmalarla bu süreci atlatmak için titiz bir çaba içerisindeyiz. Esnaflarımıza gösterdikleri hassasiyetten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Milletçe zor bir süreçten geçiyoruz. Bu bağlanda Saygı değer Mudanyalıların özellikle küçük esnaflara sahip çıkmalarını temenni ediyoruz." dedi.

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar