Mudanya’da bir ihbarı değerlendiren Mudanya Emniyeti Asayiş Büro amirliği yaptıkları ısrarlı takip sonunda 100 den fazla bisikleti çalan ve ev hırsızlığı yapan şahısları yakaladı.

Mudanya Emniyet Asayiş büro amirliği yaptıkları ısrarlı takip ve saatler süren kamera kayıtları incelemesi sonrası hırsızları16 AAP 919 plakalı aracın içinde kıskıvrak yakaladı. Yakalanan şahıslardan C.C.A (23) nın Mudanya'da 8 adet bisikletleri kendisinin çaldığı, ayrıca aynı şahsın Mudanya'da 3 adet evden hırsızlık yaptığı ve ayakkabı çaldığı, ayrıca bir sadaka kutusunu da çaldığı ortaya çıktı. Durumdan şüphelen Asayiş Büro ekipleri Bursa ile yaptıkları ortak çalışma sonucu Bursa'da bir deponun olduğunu ortaya çıkardılar. Depoda yapılan araştırmada 100 den fazla bisiklet ve parçalar halinde bisiklet ekipmanları bulundu. C.C.A deponun beraber çalıştıkları T.B ye ait olduğunu söyledi.

Çıkarıldıkları Mahkemede C.C. A tutuklanırken depo sahibi olduğu öne sürülen T.B adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Mudanya emniyeti Bursa ve diğer ilçelerden bağlantıları olduğu şüphesiyle araştırmalarını sürdürüyor.

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar