Muharrem İnce Mudanya'da

Mudanya Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan ile ekibi Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı ziyaret etti.

8 Temmuz 2021 tarihine gün alınan seçimli Genel Kurul için Demirhane dolgu alanında ki eski Kapalı Pazaryeri'ni başkan Türkyılmaz'dan kongre için talep eden Tahammül İlhan Başkan Türkyılmaz'a misafirperverliği için teşekkür etti. Özellikle kooperatifin üye sayısı dikkate alındığında koronavirüs pandemi koşullarında geniş ve havadar bir alana ihtiyaç duyulduğunu hatırlatan Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan taleplerinin Başkan Türkyılmaz tarafından olumlu karşılandığını ve kongre günü alanın kongre amacıyla Mudanya Esnafına açılacağını ümit ettiğini söyledi.

Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'da sosyal medya hesabından;

"Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan ve yönetimi belediyemizi ziyaret etti. Önümüzdeki ay gerçekleştirilecek kooperatif seçimlerinde kendilerine başarılar dilerim. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederim." satırlarını paylaştı.

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar