Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası ile Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetim binaları koronavirüs tedbirleri kapsamında Erciyes Üniversitesi onaylı uzun süre koruma sağlayan nano gümüş teknolojili yerli ürünlerle (Nano ezm) dezenfekte edildi.

Esnaf Teşkilâtları Başkanı Emir Ali USTA yerli ve üniversite onaylı, uzun süre koruma sağlayan bir ürünle dezenfekte yaptırmanın gönül rahatlığı içinde olduğunu, oda ve kooperatife gelen esnafların ve çalışan personelin sağlıklı bir ortamda bulunmalarının her şey'den önemli olduğuna vurgu yaparak, "Her şey esnafımız için, ürün güzel bir ürün, ülkemizde üretilmiş olması 1 ay koruma yapması bir avantaj "dedi.

BİR AY BOYUNCA TAM KORUMA

Uygulama sorumlusu Ramazan Sayın ise asıl önemli olanın etkili dezenfekte ve kalıcılık olduğunu, Nano ezm'nin bir zırh gibi ortamı kapladığını, insan sağlığına zararı bulunmadığını ve 1 ay kalıcılığı olduğunu belirterek her yerde kullanılabilir olduğunu vurguladı. Sayın tüm esnafların ayrıntılı bilgi ve belgeler için kendisiyle irtibata geçmesini istedi. (Ayrıntılar Videoda)
iletişim Telefon No: 0 532 5443846

RAMAZAN SAYIN DEZENFEKTE UYGULAMA SORUMLUSU

USTA "Uygulamayı uzun süre korumasından dolayı tercih ettik"

Esnaf Başkanı Usta uygulamanın en önemli özelliğinin 1 ay boyunca koruma sağlaması olduğunu belirterek ürünü tercih etmelerinde önemli bir faktör olduğunu vurguladı. Hali hazırda Esnaf Odası ve Kredi Kefalet kooperatifinde sıkı önlemler alınmış durumda.

Emir Ali USTA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar