Güncel Haber

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odasının seçimli 27'nci Olağan Genel Kurulunda, Emir Ali Usta'nın vefatı sonrasında yönetim kurulu kararıyla Esnaf Odası başkanlığına getirilen Ertan ABDULAZİZOĞLU tek başkan adayı olarak Genel Kurul Seçimi ile 4 yıllığına Esnaf Odası Başkanı seçildi.

Montania Otelde yapılan olağan kongrede 1764 üyeden 338 üye oy kullandı. Kullanılan oyların 331'i geçerli olurken, tek liste ile gidilen seçimde oyların tamamını alan Ertan Abdülazizoğlu ve ekibi 4 yıllığına esnafın güvenini aldı.

Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına 4 yıllığına seçilen Ertan ABDULAZİZOĞLU 1 No'lu sandıkta oyunu kullandı.

Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına 4 yıllığına seçilen Ertan ABDULAZİZOĞLU 1 No'lu sandıkta oyunu kullandı.

Kongreye siyasi parti ve sivil toplum temsilcileri ile esnaflar katıldılar. Gündem maddelerindeki yönetim kurulu faaliyet raporu, denetim raporu, bilanço, gelir, gider hesaplarının okunmasının ardından oybirliği ile ibralarının ardından 2022-2024 yılı tahmini bütçesi 1 milyon 810 bin lira olarak kabul edildi. Yönetimin aylık ücretleri, huzur hakları, yolluk ve konaklama ücretleri oy birliğiyle kabul edildi. Ardından seçimlere gidildi. Genel Kurul divan başkanlığını BESOB Başkanı Arif TAK'ın yaptığı seçimde 4 ayrı oy sandığının kullanılması esnafa büyük kolaylık sağladı.

Tek liste ile gidilen seçimde oyların tamamı alan Ertan ABDULAZİZOĞLU başkanlığındaki yönetimde Esat Demircan, Cevat Demirci, Hasan Devecioğlu, Halil İbrahim Uğur, Hüseyin Aydın, Belgin Adıyaman, Ferdi Dişlon, Murat Kara yer aldılar. Yeni yönetim önümüzdeki günlerde aralarında toplanıp görev taksimi yapacak.

Seçim sonrası açıklama yapan Ertan ABDULAZİZOĞLU, "Uzun yıllardır bu teşkilatın içerisinde olup yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. Bugün seçime rakipsiz girdik, demek ki bu memlekete hizmet eden takdir ediliyor. Ben ve yeni yönetimi oluşturan arkadaşlarım önümüzdeki 4 yılda esnafımız için çalışmaya devam edecek. Evvela Mudanya içinde kalan küçük sanayi sitesini ilçe dışına taşıma işini ve kendi binamızı oluşturmak için birlikte gayret içerisinde olacağız" dedi.

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odasına hizmeti geçen, emekli olup ayrıca yönetimde bu seçimde yer almayanlara teşekkür plaketi takdim edildi. 

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odasına hizmeti geçen,  yönetimde bu seçimde yer almayan Necdet Uyar'a teşekkür plaketi takdim edildi. 

tahammul ilhan nedim erzan ertan abdulazizoglu

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odasının seçimli olağan kongresinde, Emir Ali Usta'nın vefatı sonrasında yönetim kurulu kararıyla Esnaf Odası başkanlığına getirilen Ertan ABDULAZİZOĞLU tek başkan adayı olarak 4 yıllığına Esnaf Odası Başkanı seçildi.

Merhum esnaf başkanı Emir Ali Usta'nın oğlu Ali Tunca Usta annesiyle birlikte genel kurula katılarak Ertan Abdulazizoğlu'nu tebrik etti.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar