Mudanya Esnaf Kefalet Kooperatif merhum Başkan Emir Ali Usta'nın vefatının 40. gününde kooperatif önünde lokma dağıtarak dua ettiler.

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan, bir vefa örneği göstererek unutmadıkları  Mudanya Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Emir Ali Usta'nın vefatının 40. yıl dönümünde yönetim kurulu arkadaşlarının da desteğiyle Cuma Namazı çıkışın lokma döktürerek esnaf ve komşularına dağıttı. Lokma dağıtımına Emir Ali Usta'nın oğlu Ali Tunca Usta'da katılım gösterdi. Lokma dağıtımı öncesi Ömerbey Camii İmamı Üzeyir Kaya merhuma ve katılım gösterenlerin ölmüşlerine dua etti.

Mudanya Esnaf Kefaret Kooperatif merhum Başkan Emir Ali Usta'nın vefatının 40. gününde kooperatif önünde lokma dağıtarak dua ettiler.

Başkan Tahammül İlhan, "biz Başkanımız Emir ali ustadan vefa nedir öğrendik, yardımlaşma nedir, ölmüşlerimizin anılarına sahip çıkmak nedir ondan öğrendik, onun yolundan gitmek için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz. Bu gün merhum başkanımızın aramızdan ayrılışının 40, günü hiç aklımızdan çıkmadı aziz hatırasına ve ölmüşlerimizin ruhlarına ulaşmasını dileyerek dualar ettik ve lokma döktürdük. Katılan herkese teşekkür ediyorum" diyerek duygularını dile getirdi.

Mudanya Esnaf Kefaret Kooperatif merhum Başkan Emir Ali Usta'nın vefatının 40. gününde kooperatif önünde lokma dağıtarak dua ettiler.

 

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar