Mudanya Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Tahammül İlhan ikinci yeniden normalleşme süreci akabinde yaşanan rekor seviyede covid-19 hasta sayısı nedeniyle kooperatif bünyesindeki tedbirlerin üst boyuta çıkarıldığını duyurdu.

Başkan Tahammül İlhan 5 Nisan 2021 gününden başlayarak önümüzdeki bir ay süresince personel ve yönetim kurulunun kooperatifte haftanın belirli günlerinde üçer kişilik gruplar halinde dönüşümlü hizmet vereceğini duyurdu.

Yapılan açıklamada;

"Kıymetli Esnaflarımız hepimizin malumu Koronavirüsün neden olduğu ölümcül Covid-19 salgınında maalesef ülkemiz rekor seviyede yeni hasta sayısına ulaşmıştır. Bu süreçte gerek salgının şiddetini artırması, gerekse esnaflarımızın kooperatifimizden kredi kullanımının aksamaması için titizlikle çalıştığımızı ve ek tedbirler almak durumunda kaldığımızı vurgulamak istiyorum.

Ülkemizde dün Sağlık Bakanlığımız tarafından açıklanan 40bin 806 yeni hasta sayısı kooperatifimiz personelinin çalışma şartlarını da etkilemiştir.

Sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için üç personelimiz maske, mesafe ve sosyal mesafe kurallarına uyularak yüz yüze hizmet verecek.

Diğer üç personelimiz evlerinde kalacak ve gerektiğinde uzak masaüstü bağlantısı, görüntülü iletişim ile çalışma arkadaşlarına destek verecektir. Yine Yönetim Kurulu üyelerimizde dönüşümlü olarak kooperatifte mesailerini yerine getireceklerdir. Mesai saatlerimizde ise herhangi bir değişiklik söz konusu değildir.

Bu uygulamada hedefimiz personelimizin herhangi bir covid-19 hastasıyla temaslı durumunda meydana gelebilecek karantina sürecinde esnafımızın işlerinin aksamamasını sağlamak yani kooperatifimizin kapısını açık tutmaktır.

Yaşadığımız olağanüstü salgın şartları dikkate alındığında yedekli çalışma diyebileceğimiz dönüşümlü çalışmada esnafımıza kredi kullandırmak ve destek olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Zor günleri hep birlikte aşacağımıza inanıyor, sağlık ve sıhhat dolu günler diliyorum.” denildi.

erdonmez peyzaj 300piks

Tahammül İlhan Mudanya Esnaf Kefalet Koop Başkanı

İnci Söğütlü Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı

Emre AKDEMİR Ak Parti Mudanya Belediye Meclis Üyesi

Şeref ŞAŞ Mudanya Şükrü Çavuş Mah Muhtarı

Mustafa Bayral Mert Tarım

Ertan ABDULAZİZOĞLU Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı

Servet Şahiner Taşıyıcılar Koop Başkanı

Ömer Tantekin Zeytin Otopark

CEM TAMAÇ MESAJ

Hüseyin Hatipoğlu İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar