Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

Saadet Partisi Mudanya İlçe Teşkilatı, korona virüs sebebi ile zorunlu haller dışında bir süre yapılamayan mahalle (köy) ve muhtarlık ziyaretlerine başladı. Saadet Partisi İlçe Başkanı Saim Sakin kırsal mahallelere gerek Bursa Büyükşehir Belediyesi gerek ise Mudanya Belediyesi tarafından verilen sözlerin yerine getirilmediğini belirterek eksiklikleri gündeme getirdi.

Saadet Partisi Mudanya İlçe Başkanı yazılı basın açıklamasında;

"Göynüklü ve Çağrışan mahalleleri ziyaretlerinden sonra, Dedeköy ve İpekyayla mahalleleri ziyaretlerimizde halkımızın ve muhtarlıklarımızın yakın alakaları bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.

Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizce muhtarlarımıza verilen sözlerden bazılarının yerine getirilmediği söz konusudur. Çagrışan mahallemizin anayola çıkış probleminin ilgililerce senelerce ihmal edilerek çözülmediği bilinmektedir.

Ülkü mahallesi gelen Büyükşehir otobüsünün yakın olması nedeniyle Dedeköy mahallesine de gelmesini talep etmektedirler. Bursa Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerimizin 30 mahallede yaptığı halı saha taleplerinin hayata geçirilmesi istenilmektedir.

Mudanya belediyesinin İpekyayla mahallesi İmam evi yapımına verilen sözün halen yerine getirilmediği, kanalizasyon arıtması için Bursa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalara başlamalarını beklemektedirler.

Kuraklık sebebiyle tarımsal mücadele su sıkıntısının Buski'nin sorumluluğu sebebiyle çözüm getirilmesi talep edilmektedir. Saadet Partililer olarak yapılan taleplerin zaruri ihtiyaç olduğu, büyük olmadığı ilgililerce yapılacak hizmetlerin, kadirşinast halkımızı mutlu edeceği muhakkaktır." satırlarına yer verdi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Saadet Partisi Mudanya İlçe Teşkilatı, korona virüs sebebi ile zorunlu haller dışında bir süre yapılamayan mahalle (köy) ve muhtarlık ziyaretlerine başladı.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar