ÖMER TANTEKİN ZEYTİN OTOPARK

Şükrü Çavuş Mahalle Muhtarı Şeref ŞAŞ pandemi sürecinde ekonomik zorluk çeken mahalle sakinlerinin umudu oldu. Hayırseverlerin desteği ile gıda, giyim paketleri, uzaktan eğitim için tablet bilgisayar ve alışveriş çeklerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor. Regaip Kandilinde sosyal medya hesabından ihtiyaç içinde olan mahalle sakinleri için destek çağrısı yapan Muhtar ŞAŞ'ın çağrısına hayırseverler jet hızıyla cevap verdi.

Muhtar ŞAŞ yaptığı yardım çağrısında;

"Selamün Aleyküm, Hayırlı Kandiller Diliyorum Herkese..
Mahallemizde ikamet eden ve Muhtarlığımıza başvuru da bulunarak Erzak talebinde bulunan 10 Ailemize erzak desteği gerekiyor.
Hayırseverlerimizin, Esnaflarımızın böyle zor bir dönemde gereken hassasiyeti göstereceğini umarak, teşekkür ediyorum.
Kandilimiz Mübarek Olsun.." satırlarını paylaşmıştı.

Yapılan yardım çağrısı kısa sürede hayırseverlerde karşılığını buldu ve Muhtar ŞAŞ kandil günü pek çok ailenin ihtiyaçlarını karşılamasına vesile oldu.

Hayırseverlere teşekkür eden Muhtar ŞAŞ "İsminin açıklanmasını istemeyen tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Gücümüz yettiğince mahallemizdeki iyilik hareketini devam ettirmeye, sevincimizi, hüznümüzü yeri geldiğinde ekmeğimizi paylaşmaya devam edeceğiz. Bu zor günleri hep beraber aşacağız. " dedi.

Şükrü Çavuş Mahalle Muhtarı Şeref ŞAŞ pandemi sürecinde ekonomik zorluk çeken mahalle sakinlerinin umudu oldu. Hayırseverlerin desteği ile gıda, giyim paketleri, uzaktan eğitim için tablet bilgisayar ve alışveriş çeklerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün yağan yoğun kar nedeniyle mahallesinde ki yollara tuz dökerken vatandaşın cep telefonuyla habersizcegörüntülediği Muhtar ŞAŞ sosyal medya'da çok konuşulmuştu. İşte o gün yaşananlar.

Muhtar Şeref ŞAŞ yol tuz atımı 2021 şubat