"Biz, alışılagelmiş Muhtarlık algısını değiştirmek üzere geldik, Hamd olsun onu da başardık! " diyen Mudanya Şükrü Çavuş Mahalle Muhtarı Şeref ŞAŞ'ın iyilik hareketi insan odaklı devam ediyor.

Mudanya ( Son olarak Şükrü Çavuş Mahallesinde bir evde barınan ve küçük çocukların olduğu 3 Suriyeli göçmen aileye ( Üç aile tek evde yaşıyor) ev elyası yardımında bulundu. Çamaşır makinesi, portmanto, ayakkabı, erzak ve giysi yardımında bulundu. Eşyaları ekip arkadaşlarıyla beraber gecenin bir vakti taşıyan Muhtar Şeref ŞAŞ insana insan olarak bakabilmek ne güzel. Birilerinin ızdırabı varken bizlere sıcacık evimizde oturum keyif çatmak yakışmaz" dedi. )

Son olarak Şükrü Çavuş Mahallesinde bir evde barınan ve küçük çocukların olduğu 3 Suriyeli göçmen aileye ( Üç aile tek evde yaşıyor) ev elyası yardımında bulundu. Çamaşır makinesi, portmanto, ayakkabı, erzak ve giysi yardımında bulundu. Eşyaları ekip arkadaşlarıyla beraber gecenin bir vakti taşıyan Muhtar Şeref ŞAŞ insana insan olarak bakabilmek ne güzel. Birilerinin ızdırabı varken bizlere sıcacık evimizde oturum keyif çatmak yakışmaz" dedi.

Yine azası İpek Demirtaş ile birlikte Şükrü Çavuş Mahalleli bir vatandaşın ihtiyacı olan soba ve market alışveriş çeki yardımında bulunan Muhtar Şeref ŞAŞ yaptığı açıklamada;

"Biz, Alışılagelmiş Muhtarlık Algısını Değiştirmek Üzere Geldik, Hamd olsun onu da başardık! " diyen Mudanya Şükrü Çavuş Mahalle Muhtarı Şeref ŞAŞ'ın iyilik hareketi insan odaklı devam ediyor.

"Biz, Alışılagelmiş Muhtarlık Algısını değiştirmek Üzere geldik, hamd olsun onu da başardık!
Muhtarlık, oturduğun yerden maaş almak, kaşe ve imza parası kazanıp muhtarlığı ticarethane olarak görmek değildi, bunu da İmza ve Kaşe parasını kaldırarak gerçekleştirdik.

1.5 yıllık görev süremiz de, asfaltından kaldırıma, çöpünden temizliğine, ilaçlamasından dezenfektanına, Elektrik direğinden oyun parklarına, çevre ve yeşillendirme çalışmalarından tutun mahallenin yıkanması ve eski binaların yıkılmasına varana kadar elimizden gelen tüm hizmetleri gerçekleştirmeye çalıştık.

1.5 yılda 400'den fazla faaliyette bulunduk..
Oturmuyor mahallemize gecemizi gündüze katarak hizmet yapıyoruz.

Zira Mahallemiz Evimizdir.
Evimize Sahip çıkmaya devam edeceğiz.

ŞEREF SÖZÜ..." diyerek tüm hayırseverlere şükranlarını sundu.

Mudanya Şükrü Çavuş Mahalleli bir vatandaşın ihtiyacı olan soba ve market alışveriş çeki yardımında bulunan Muhtar Şeref ŞAŞ yaptığı açıklamada;a