Mudanya Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtarı Şeref Şaş muhtarlık binasının bulunduğu, mahalle çocuklarının oynadığı Yunuslar Parkına söz verdiği gibi gece görüşlü yüksek çözünürlüğe sahip güvenlik kamera kayıt sistemi taktırdı.

Muhtar Şaş kamera sisteminin takılmasında yardımcı olan montajını yapan Mudanya Belediyesi, Yıldırım Elektronik ve hayırseverlere teşekkür etti. Kamera sisteminin çoğu maliyetini kendisinin karşıladığını belirten Şaş " Söz verdik ve hamdolsun gerçekleştirdik. Yunuslar parkı artık gece gündüz 7/24 gözlem ve kayıt altında. Çocuklarımız daha güvenli bir parkta oynayacaklar. Amacımız haklımızın hak ettiği çok daha büyük hizmetlere kavuşmaları için aracı olmak, çabalamak. Yunuslar parkında güvenlik tamam ancak parkın düzenlenmesinde halkımızın serzenişleri var. Parkın çim ekilmesi beklenilen toprak kısımları halkımız ve çocuklar tarafından benimsenmedi. Rüzgar estiğinde çok toz kalkıyor. Çocuklar ve velileri buraların kapatılmasını ve bisiklet binilecek alanın açılmasını istiyorlar." dedi.

Muhtarlık Binamızın Yenilenmesi Gerekiyor

Muhtarlık binasının oldukça eski olduğunu ve mahallelinin ihtiyaçlarına yeterli gelmediğine dikkat çeken Muhtar Şaş."Yetkililerden dileğimiz Şehit Şükrü Çavuş'un adını taşıyan mahallemize yakışır, halka hizmet odaklı muhtarlık binasının yapılmasıdır." dedi.

Yeldeğirmeni Parkına Dikkat

Muhtar Şaş Yeldeğirmeni parkından mahallelinin çok şikayetçi olduğunu, hoş olmayan olayların meydana geldiğini, bu parkta olası büyük asayiş olaylarının her an olabileceğini belirterek "Buraya bir an önce MOBESE Kamerasının takılmasını istiyorum. İnsanlar çok tedirgin. Aklınıza ne geliyorsa var. Yetkililere sizlerin aracılığıyla sesleniyorum. İnşaallah bir an öne sesimizi duyup gereken önlemleri alırlar" dedi.

 Muhtar Şeref Şaş Yeldeğirmeni parkından mahallelinin çok şikayetçi olduğunu, hoş olmayan olayların meydana geldiğini, bu parkta olası büyük aşayiş olaylarının her an olabileceğini belirterek "Buraya bir an önce MOBESE Kamerasının takılmasını istiyorum. İnsanlar çok tedirgin. Alınıza ne geliyorsa var. Yetkililere sizlerin aracılığıyla sesleniyorum. İnşaallah bir an öne sesimizi duyup gereken önlemleri alırlar" dedi.

Meydan Köftecisi

Mudanyadaemlak.com

Bu hafta öne çıkanlar