Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

2014 Yerel seçimleri sonrasında Mudanya Belediyesi CHP'li Meclis Üyesi ve  Belediye Başkan Yardımcılığı Mustafa AY Güzelyalı lambalarından Eski Bursa Asfaltı çıkışı, Yeni Mahalle 1392 ada , 6 parselden ,İmar yasası gereği Park Alanı olarak ayrılan 1393 ada, 14 parsel zeytinlik alanı hakkında sosyal medya sayfasında paylaşım yaparak park alanının imar değişikliği yapılarak imara açılıp açılmadığını sordu.

 

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Mustafa AY dikkat çeken paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

"Güzelyalı lambalarından Eski Bursa Asfaltı çıkışı, Yeni Mahalle 1392 ada , 6 parselden ,İmar yasası gereği Park Alanı olarak ayrılan 1393 ada, 14 parsel zeytinlik alanı….
Sonra, nasıl olduysa 😊 pat diye plan değişikliği ile bu park alanı, imara açılıyor mu?

Eh, tabi belediyede -borçlar tavan yapınca- iş bilir yönetim anlayışı parktan, imara sokulan bu parseli ihale yoluyla satışa çıkarıyor mu?
Veee arka parselde imarlı zeytinliği olan bir müteahhit, ana yola cepheli bu parseli satın alıyor mu?

İnşaata başlanırken, zeytin ağaçları kesiliyor!, diye şikayet olunca bu işlem şimdilik durduruluyor mu?…

Bir şey daha: Mudanya kamuoyu ve bizzat AKP taraftarları hep şaşkınlıkla neden Belediye Meclis toplantılarında yeterli muhalefet yapılmıyor? diye soradursunlar…

Işıklarda yatsın, Levent Kırca ustanın program müziği sözleriyle neşeli bitirelim diyeceğimizi:
“ Amacımız kimseyi kırmak değildir
Şuradakini , buraya koymak değildir
Arada bir Zülfü yare dokundu
Tam yerine geldi manzara koyduk !”

Not: Haramiler bilmez, 2014 seçimleri öncesi CHP programında deniyordu ki : “ Kamuya ait taşınmazları satmayacağız, değil satmak, daha önce satılanları da geri alacağız…”"

Mustafa AY CHP Bursa İl Başkanı Şadi Özdemir'in Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi CHP Grup Sözcüsü Erdal Aktuğ, ile yaptığı " SATARAK YÖNETEMEZSİNİZ " vurgulu basın  açıklamasını hatırlattı.

Tıkla CHP açıklamasının tamamını kendi kurumsal sitelerinde OKU GÖR