Saadet Partisi (SP) Mudanya İlçe Başkanı Saim Sakin ve partililer Milli Gazete’nin Ailemizi, geleceğimizi, inanç değerlerimizi hiçe sayan İstanbul Sözleşmesi özel sayısını Mudanya'daki vatandaşlarla buluşturdu. Radyo Poyraz & mudanya.gen.tr'de Öner Kıran'ı ziyaret eden SP İlçe Başkanı Saim Sakin sert sözlerle İstanbul Sözleşmesini Türkiye'nin geleceğine musallat edenleri eleştirdi. Sakin Milli Gazete'nin İstanbul Sözleşmesinin detaylarının çarpıcı ifadelerle gün yüzüne çıkardığı Milli Gazete ekini Kıran'a hediye etti.

Çok sayıda vatandaşla Milli Gazete’nin bu önemli sayısını buluşturduklarını belirten SP Mudanya İlçe Başkanı Saim Sakin, "Milli Gazetemiz yola çıktığı günden bugüne ülkemizi ve bütün insanlığı aydınlık yarınlara taşıyarak milletimize kılavuz olmaya devam etmektedir. Her zaman olduğu gibi doğru kaynaktan doğru bilgilerle Milletimizi beslemeye devam eden Milli Gazetemiz, yine önemli bir konuyu ele alarak, tarihi çağrısını yaptı. Bu konuda üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren Ailemize, geleceğimize, ahlakımıza, maneviyatımıza sahip çıkan Milli Gazetemizi her zaman takdir ediyoruz." dedi.

 

İlçe Başkanı Sakin'den Sert Sözler "LANETLİYORUM"

"Bizler, İstanbul sözleşmesi’nin iptal edilmesini istiyoruz. Ne dini inançlarla ne de insani değerlerle uyuşmayan Anadolu topraklarında yaşayan dinine örfüne bağlı insanımızın meşrebiyle uzaktan yakından alakası olmayan, kadın şiddetini önleme bahanesi arkasına sığınarak eşcinselliği özendiren, destekleyen, aile yapısının dejenere edilerek parçalanmasına ve dolayısıyla ülkemizi zaman içinde zayıf düşürerek yok olmasına neden olacak bu şeytani sözleşmeyi Türkiye gündemine taşıyanları, kabul edenleri, güçleri bulunduğu halde çeşitli bahanelerle iptal etmeyenleri lanetliyorum.

Asil milletimiz yüreğindeki imanla bu sözleşmeyi imzalayanları da, bu sözleşmeyi de gerçeklerle yüzleşmeye başlayınca silip atacaktır. Kadına şiddete biz de karşıyız. Yasal ve sosyal tedbirlerle, yaptırım ve cezalarla mutlaka önlenmeli. inancımıza göre "Cennet annelerin ayakları altındadır" Kadına şiddeti önleme gibi masum bir gerekçe ardına şeytani emellerin saklandığı İstanbul Sözleşmesini imzalayanları lanetliyorum" dedi.

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar