Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler yazılı basın açıklamasıyla Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın adını zikretmeden "CHP'li Belediye Başkanı" tanımlamasıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesine hibe edilen Turan Emeksiz vapuru üzreinden eleştirdi. İlçe Başkanı Seymenler " CHP Mudanya’ya iyi gelmemiştir. CHP’li Mudanya Belediye Başkanı başarısızdır. Belediyeciliği yetersizdir. Mudanya hak ettiği belediyecilik vizyonundan fersah fersah uzaktadır. Sebebi de CHP’li Başkanın belediyecilik aklının başka yerlerde olmasıdır" diyerek Hayri Türkyılmaz'ın eksik işlerini tamamlamaya gayret göstermesi tavsiyesinde bulundu.

MHP İlçe Başkanı Erkut Seymenler Açıklamasında;

"Değerli Mudanyalı Hemşehrilerim;

CHP Mudanya’ya iyi gelmemiştir. CHP’li Mudanya Belediye Başkanı başarısızdır. Belediyeciliği yetersizdir. Mudanya hak ettiği belediyecilik vizyonundan fersah fersah uzaktadır. Sebebi de CHP’li Başkanın belediyecilik aklının başka yerlerde olmasıdır.

CHP’li Mudanya Belediye Başkanı Mudanya’ya hizmet getirme yerine, zannımca ikbal gördüğü CHP’li İstanbul Belediye Başkanı İmamoğlu’na güzelleme peşindedir.

Atalarımız ‘Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.’ demişler. Bunun en güzel örneklerinden biri de herhâlde Mudanya’da cereyan ediyor.

CHP’li Mudanya Belediye Başkanı da kendisi gibi belediyecilikte başarısız arkadaşı CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ile devamlı temasta. Yeterki bir fırsat olsun.

Geçen sene Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin BUDO’da yaptığı yüzde 40’lık indirimde, CHP’li Mudanya Belediye Başkanı, Bursa Belediye Başkanı yerine CHP İstanbul Belediye Başkanına teşekkür etmişti. Pusula şaşmıştı. Gerçi CHP’de normal bu işler.

Şimdi de, CHP Mudanya Belediye Başkanı, zamanında Güzelyalı Belediyesi tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden 100 bin dolara satın alınan Turan Emeksiz adlı otel restaurant olarak kullanılan yolcu vapurunu bedelsiz olarak CHP’li İstanbul Belediyesine devretti. Sanki Mudanya bütçesi İstanbul bütçesinden çok da, bir de jest yapıyor.

CHP’li Mudanya Belediye Başkanı, bir taraftan Mudanyalının arsalarını satıyor, diğer taraftan vapuru bedelsiz olarak CHP’li İstanbul Belediye’sine devrediyor. Sonra da ‘Mudanyalının malı Mudanya’da kalacak ‘diye edebiyat yapıyor.

CHP’li Mudanya Belediye Başkanı; İmamoğlu’nda ikbal görüp yarınlara yatırım olsun diye düşünüyorsa boşa kürek sallamasın. Aradığında İstanbul’da bulamadığın, gördüğünde de meziyetmiş gibi temel atmama törenleri gerçekleştiren ve önceki dönemde yapılan hizmetleri kendi yapıyormuş algısal belediyeciliğinden hiçbir şey olmaz.

CHP’li Mudanya Belediye Başkanı artık rotasını Mudanya’ya ve Bursa’ya çevirsin. İmamoğlu ve Kaftancı güzellemeleri yapacağına Mudanya’ya gerçek hizmet getirebilmek adına Bursa Büyükşehir toplantılarına katılsın. Not tutsun, istişare yapsın, ders alsın da şu kalan son 2,5-3 senesinde eksik ve yarım işlerini ne kadar yapabiliyorsa tamamlamaya gayret etsin.

Erkut SEYMENLER
MHP Mudanya İlçe Başkanı" satırlarına yer verdi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar