Muharrem İnce Mudanya'da

Mudanya Anadolu Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Sezer Aktaş Ramazan dolayısıyla ihtiyaç sahibi olan ailelere 1100 adet erzak kolisi dağıttıklarını, 20 çocuğu giydirdiklerini ve bir ton zeytin yağı ile bir ton zeytin dağıtımında bulunduklarını açıkladı. Aktaş dernek hedefleri ve derneğe katılımlar hakkında da kamuoyunu bilgilendirdi.

Dernek Başkanı Aktaş yazılı olarak gönderdiği açıklamasında;

"Derneğimizin imkanları doğrultusunda ve hayır severlerimizin yardımlarıyla sürekli yardım yapmayı hedefliyoruz. Bunun yanında erzak paketi, yiyecek, içecek, giyim ayrıyeten yöresel yemeklerimizi kültürel fmiraslarımızla ilgili farklı projelerimiz var. Mudanya yararına ayrıyeten kaymakamık ve belediyenin yükünü bir nebzede olsa hafifletmek istiyoruz. Hayır severlerimizin desteği arkamızda olduğu sürece hedefimiz büyük. Derneğimizin üye sayısı artmaktadır. Şu an ki üye sayımız 1023 olmuştur. Bu da bizleri çok mutlu ediyor, siyasi partilerde istifalar yaşanırken bu gelen istifalar derneğimize yansıyor. Vatandaşların şikayetleri partilerde güven güler yüz ve ilgi alaka gösteremediklerini söylemekteler kapımız herkese açık. Çay, kahvemiz, yemeğimiz var. Bize gönül veren herkese çok teşekkür ediyoruz." dedi.

Mudanya Anadolu Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Sezer Aktaş Ramazan dolasıyla ihtiyaç sahibi olan ailelere 1100 adet erzak kolisi dağıttıklarını, 20 çocuğu giydirdiklerini ve bir ton zeytin yağı ile bir ton zeytin dağıtımında bulunduklarını açıkladı. Aktaş dernek hedefleri ve derneğe katılımlar hakkında da kamuoyunu bilgilendirdi.

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar