mudanya cicek magazasi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı,  (KOSGEB) Girişimcilik Kursunu başarıyla bitirdikten sonra projesini onaylatarak Mudanya'da Süreyya Butiği açan işletme sahibesi girişimcilik ruhu taşıyan tüm Mudanyalı kadınlara örnek oluyor. Sezon indirimine başlayan butik Mudanya'lı kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Yıllardır kendi işletmesini açmak isteyen evli ve altı yaşında bir erkek evlat sahibi İktisat Fakültesi mezunu Süreyya Oy hayalini kurduğu işletmeyi Mudanya'da  KOSGEB desteğiyle açtı.

Dört günlük KOSGEB Girişimcilik kursuna katılan ve akabinde Mudanya'da kadın giyim üzerine gördüğü ihtiyaç üzerine Süreyya Butiği 2017 yılında hizmete açan girişimci, butiğinde "Mudanyalı kadınlara farklı ve şık giyinmeyi uygun fiyatlarla sunuyoruz" sloganıyla hizmet veriyor.

Mudanya stadyum yukarısında Su Deposu Caddesi  Harmanlar Sokak Başarır Apartmanı numara73/B'de bulunan Süreyya Butik'in sahibesiyle kendi işyerine sahip olmayı düşünen girişimciler için röportaj yaptık.

Her Kadın Girişimci Hedefine Ulaşabilir

KOSGEB Girişimcilik kursu sonrasında hazırladığı proje ile kurul önüne çıktığını ve projesinin kabul edildiğini belirten işletme sahibi "Amacım bayanlara Süreyya Butik'te her bedene uygun şık ve kaltiteli giysileri sunmaktı. Fakat projemde özellikle büyük beden giysi kullanan kadınların sosyal hayatta kendilerini şık ve rahat hissetmelerini sağlamak olduğunu vurguladım.Sonunda projem KOSGEB tarafından onaylandı ve butiğimi açtım. Buradan tüm kadınlara sesleniyorum ben bir örnek teşkil ediyorum. Ben başarabildiysem tüm kadınlar başarabilir. Hedeflerinizi ertelemek yerine KOSGEB imkanlarını değerlendirmeniz yerinde olacaktır." dedi.

Hayata pozitif bakan rengarenk her bedene uygun giysiler bulunduran Süreyya Butik Mudanya da şık giyinmeyi seven hanımefendiler tarafından tercih ediliyor.

Süreyya Butik'in KOSGEB destekli bir işletme olduğunu gören kadınların bu konuda kendisine çeşitli sorular yönelttiğini berliten butik sahibesi "Kadınların çok ilgisini çekiyor ve çok beğeniyorlar anlıyorum ki çoğunun yapmak istediği hayalleri var. Pek çoğu girişimcilik ruhu taşıyor ve ben onlara sizde başarabilirsiniz diyorum." diye konuştu.

Süreyya Butik VİDEO Röportaj Tanıtım

 

 Süreyya Butik Mudanya instagram Sayfası

Süreyya Butik Facebook Sayfası

KONUM İÇİN TIKLA

Süreyya Butiği Yeni Keşfedenler Var

Süreyya butiğin bir yıldan bu yana Mudanyalı bayanlar tarafından benimsendiğini ve çok sevildiğini bununda kendisine mutluluk verdiğini belirten işletme sahibesi Süreyya Oy "Fakat Süreyya Butiği yeni keşfeden pek çok Mudanyalı bayan var ve ilk izlenimlerinin pozitif olması, butiğimi beğenmeleri beni cesaretlendiriyor. Butiğim bireysel olarak gelen müşterilerimin yanında bazı sivil toplum kuruluşlarına üye olan kadınlar tarafından KOSGEB Destekli Kadın girişimci olmam dolayısıyla ilgiyle karşılanıyor"

Sezon İndirimine Başladık.

Süreyya Butik olarak sezon indirimine başladıklarını belirten işletme sahibesi "Her ne kadar bir başarı hikayem olsa da daha yolun başında olduğumun farkındayım. İşletmemi açalı henüz bir yıl oldu ve sezon indiriminde olduğumuz şu dönemde Mudanya'da şık ve farklı giyinmeyi seven tüm bayanları butiğime bekliyorum. Ve inanıyorum ki  kadın girişimciler toplumumuzda arttıkça hem ekonomik hem sosyal hayatımız büyük bir ivme kazanacaktır." dedi.

radyopoyraz.com sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar