Mudanya Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Zekai SAMAST Radyo Poyraz'da Açıkladı!

23 No'lu Mudanya Minibüsçüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Zekai SAMAST Radyo Poyraz'da Öner KIRAN'ın hazırlayıp sunduğu "Yerel İmza" Programına Konuk oldu. SAMAST vatandaşların merak ettiği pek çok konuya açıklık getirdi.

Aylık 300 bin Haftalık 75 bin yolcu taşıyabiliyoruz.

Mudanya Minibüsçüler Kooperatifini kısaca anlatan Zekai SAMAST 74 tanesi M plakaya sahip, 20 tanesi geçtiğimiz yıllarda özel halk otobüsü çalıştıran fakat sonradan kooperatife katılım sağlayan 20 üye olmak üzere toplamda 94 üye bulunduğunu belirtti. Mudanya - Bursa Güzelyalı - Mudanya ve Bütünşehir Yasası ile köy'den mahalle statüsüne dönüşen yerleşim yerlerine seferler yapmakta olduklarını söyleyen Kooperatif Başkanı SAMAST kış mevsiminde aylık 200 bin yaz mevsiminde ise aylık 300 bin yolcu taşıma potansiyeline sahip olduklarını vurguladı.

23 No'lu Mudanya Minibüscüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Zekai SAMAST Radyo Poyraz'da Öner KIRAN'ın hazırlayıp sunduğu "Yerel İmza" Programına Konuk oldu.

Konforlu Yolculuğa Odaklandık. Kamera Sistemleri Değişecek

Genellikle Mercedes ve Wolksvagen marka konforlu minibüslerden oluşan bir araç filosuna sahip olduklarını belirten SAMAST son zamanlarda özellikle dövizde meydana gelen dalgalanmalar neticesinde bazı kooperatif üyelerinin diğer marka araçlara da yönelidiğini tüm araçların klimalı olduğunu vurguladı. Kooperatif Başkanı SAMAST bir dönem tüm araçlarda önemli bir görevi yerine getiren kamera sistemlerinin gelişen teknoloji ve bazı beklentileri karşılayamaması nedeniyle günümüzde randımanlı olarak kullanılamadığını belirterek ;

"Kamera sistemlerimizi yenilemek için hem İç İşleri Bakanlığının hem de Ulaştırma Koordinasyon Merkezinin (UKOME) vereceği kararı bekliyoruz. Kamera sisteminin özellikleri ve istenilen standartlar açıklandığında kamera sistemlerimizin tamamı yenilenecek" dedi.

SAMAST sürecin tamamlanarak istenen standartlardaki kamera sistemlerinin açıklanmasının yol ve yolcu güvenliği ile kurallara uyulmasını zorlayıcı olarak iç disiplinleri açısındanda büyük öneme sahip olduğunun farkında olduklarının altını çizdi.

Önceliğimiz İnsan

Kooperatif olarak insana hizmet verdiklerini vu önceliğin insan odaklı hizmet olduğunu belirten kooperatif başkanı SAMAST haftalık olarak toplantılarının olduğunu ve bu toplatılarda gelen şikayetlerin, önerilerin, teşekkürlerin mutlaka değerlendirildiğini gerek görüldüğü vakit araç sahibi üye ya da şoförlere uyarıdan başlamak üzere seferlerden men edilmeye kadar çeşitli yaptırımlarla düzen ve disiplini sağladıklarını vurguladı. Zaman zaman sert yaptırımları onaylamak durumunda kaldıklarının altını çizen SAMAST disiplinli olarak hizmet vermek zorunda olan kooperatifin bugünü ve geleceği için bunu zorunlu gördüklerini söyledi.

Duraklara Park Yolcu ve Sefer Güvenliğini Tehlikeye Atıyor.

Mudanya'da çoğu kez vatandaşın park yeri bulamaması nedeniyle Otobüs ve Minibüs Duraklarında duraksadıklarını söyleyen SAMAST eski hastane durağı hariç her durakta çoğunlukla problem yaşadıklarını söyledi. Duraklara girmek kadar çıkış yapmanında sorun olduğuna değinen SAMAST "Durağa girebilsek bile sinyal verip çıkış yapmak istediğimizde trafiğin yoğun olduğu saatlerde husisi araçlardan kimse minibüse yol vermiyor. Diğer yandan saatli bir sefer yapan minibüs soğukta yağmurda insanımızı istemeden bekletebiliyor. Hususi araç sürücülerinin bu konuda duyarlı olmalarını istirham ediyorum. Duraklarda minibüsün yanaşıp yolcusunu indirip bindirebileceği bir boşluk bırakılmalı. Tüm sorunun Mudanya'da ki otopark sorunundan kaynaklandığı biliyoruz. Vatandaşta çaresiz" dedi.

VİDEO

Bursa Büyükşehir Stadyum Otoparkında Mudanyalıdan Görüş Almalıydı.

Bursa Büyükşehir Belediyesinin İlçe Stadyum alanının altını otopark üstünü yaşam merkezi yapacağı projenin kendilerince yanlış yerde hayata geçirilmek üzere projelendirildiğini vurgulayan kooperatif başkanı SAMAST asıl problemin İskele Meydanından sora başladığını geniş asfaltın birden bire tek şeride düştüğünü belirterek;

"Mudayalıdan ya da Mudanyalı yetkililerden görüş aldılar mı çok merak ediyorum. çünkü ben Mudaya'ya iskele kısmından giriş yaparken trafik sıkışıklığını otopark yüzünden yaşayacaksam, Mudanyanın sonunda bir otopark olmasının bana bir faydası yok. Mudanyalıya'da bir faydası yok açıkçası. Mudanya girişinden önce yapılacak bir otopark yapılarak araç trafiğinin rahatlatılması gerekir. Bu Hükümet konağı dahil o meydanın altına olabilir. Yeni Belediye İş Merkezinin kamulaştırılarak yeni bir projeyle altına otopark yapılarak yapılması olabilir. Bunu asıl idarecilerin dikkate almasını rica ediyorum." dedi.

Şehir İçi Asfaltlar Sorunlu

SAMAST bazı sokakların çok dar olduğunu, inşaat çalışmaları olan sokaklar, karşılıklı park edilmiş sokaklar ve düzgün olmayan asfaltlar yüzünden pek çok sıkıntı yaşadıklarını, sefer sürelerinin uzaması nedeniyle yolcuların duraklarda beklemek zorunda kalabildiklerini belirterek "Özellikle Güzelyalı Duran Cami ile Yeni cami arasındaki asfaltın çok uzun yıllardır düzgün olmadığını vurgulamak isterim. Ben bu işe başladığımdan beri bu güzergâhta düzgün yolculuk yapamadım. Asfalt bitiyor bir ay sonra bir kazı çalışması başlıyor. Yolcular inmek için ayağa kalktıklarında sallantıdan düşme tehlikesi geçiriyorlar. 30 km ile bile gitseniz ki yetişmek zorunda olduğunuz duraklar var durum değişmiyor. Asfalt yamuk. Mudanya ve Güzelyalı'da alt yapı çalışması maalesef bitmiyor. Asfalt yapılıyor kısa süre içinde kazılıyor." dedi.

Herhangi Bir Sorunda Araç Plakaları Önemli

23 No'lu Mudanya Minibüscüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Zekai SAMAST vatandaşların herhangi bir sorun yaşadıkları durumlarda yolculuk ettikleri araçların plakalarını not almalarını ve kooperatif yönetimine plakalarla şikayette bulunmalarını istedi. SAMAST sorun yaşanan araçla ilgili saatin belirtilmesinin yeterli olmadığını belirterek plaka bildiriminin çok önemli olduğunu vurguladı.

Kırsal Mahalle Ulaşımında Yolcumuz Azalıyor.

Mudanya Devlet hastanesine Mudanya'dan 4, Güzelyalı'dan 2, Bursa 1050 Konutlar durağından da 4 araç ile yolcu taşıdıklarını belirten SAMAST köy'den mahalleye dönüşen bazı güzergahlardaki yolcu sayısının her geçen gün azaldığını ve bu nedenle sefer maaliyetlerini kurtarmadığı için bazılarının İlçe Kaymakamlığının bilgisi doğrultusunda iptal edildiğini söyledi. SAMAST yolcu sayısının azalmasına sebep olarak Milli Eğitim Müdürlüğünün ücretsiz okul servisi uygulamasının, kırsaldan şehir merkezine göç edenlerdeki artışın ve özel araç sayısındaki artışın etkili olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Gece 12:00'den Sonra Bursa Ulaşımı Yok

SAMAST gece 12:00 den sonra Bursa ve Mudanya arasındaki seferlerin olmamasını BURSARAY tren seferlerinin gece 12:40 dan sona ermesinden kaynaklandığını bu nedenle 3-5 kişiden başka yolcu olmadığını, dolayısıyla yılbaşı, bayram gibi özel günler dahil olmak üzere gece 12:40'dan sonra minibüs seferlerinin olmadığını vurgulayarak "BURSARAY'ın gece 12:40'dan sonra çalıştırıldığı bazı istisnai durumlar hariç Mudanya Minibüscüsü de gece 12:40'dan sonra sefer yapmıyor" dedi. Yaz mevsiminde Güzelyalı Mudanya arasındaki seferleri 12:30'a kadar uzattıklarını ama talep edenlerin bir kaç kişi ile sınırlı olduğunu ve sefer maaliyetlerini kurtarmadığını açıkladı.

Esentepe Durağı ve Dönüşü Mudanyalılar İçin Çok Önemli

Esentepe durağının önemine dikkat çeken kooperatif başkanı SAMAST bu noktaya Mudanyalıların yoğun olarak seyahat ettiklerini ve bu noktada bekleyen Mudanyalıların Mudanya Minibüscüsü tarafından alınarak 1050 Konutlar Ana Durağına getirmesinin çalışan, okuyan, sağlık kuruluşlarına gelen ve dönen vatandaşlarımız için vazgeçilmez öneme sahip olduğunu vurguladı.

Mudanya Yıldız Tepe Minibüs Durağı Nereye Taşınacak?

SAMAST durağın bulunduğu Yıldız Tepe'de yapımına başlanan proje nediyle taşınacaklarını, ana durağın önce Karanlık Dere mevkiine taşınmasının planlandığını fakat Mudanya Minibüscüsünün bu yere sıcak bakmadığını, Belediyeninde ödenmesi gereken istimlak bedellerinin yüksek maliyetleri nedeniyle bu yerden vazgeçtiğini ve Yıldıztepe mevkiinde bulunan eski adıyla Mütareke okulu yeni adıyla Bursa Mudanya Mesleki VE Teknik Anadolu Lisesi'nin üst kısmında bulunan Mudanya Belediyesi mülkü olan araziye taşınacağını açıkladı.

Başkan TÜRKYILMAZ'dan Ricamız!

Mudanya Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ'a seslenen Kooperatif Başkanı SAMAST "Yıldıztepe'deki şantiye çalışması açısından düşünüldüğünde Sayın Belediye Başkanımız Hayri TÜRKYILMAZ'dan ricamız işlemin hızlandırılması hem belediyemiz için hem de kooperatifimizin kendi yerine geçerek düzene adapte olması açısından önemli. Bu nedenle işlemin hızlandırılmasını rica ediyorum" dedi.

Ağır Kış Şartları İçin B Planımız Zaten Var

Mevcut yere dik rampa ile çıkıldığının ve bu durumun mevsim şartlarına göre sıkıntılara yol açabileceğinin hatırlatılması üzerine SAMAST " Araçlarımız güçlü ve donanımlı, sanırım bu durumdan lastikçiler kazançlı çıkacak. Ağır kış şartlarında zaten şu andaki Yıldıztepe durağına da çıkamıyoruz. Bu gibi olağanüstü durumlarda aşağıda restoranlar bölümünde 4 aracımız duruyor ve telefonla haberleşme sayesinde seferler aksatılmadan devam ediyor. Dolayısıyla daha yukarıya taşındığımızda aynı sistemle yolcularımızı mağdur etmeden seferlerimizi aksatmadan devam edeceğiz kanaatindeyim. Yıldızteper Projesi bittiğinde bizimde alanda yolcu indirip bindirebildiğimiz 5 araçlık bir yer ayrılacağına dair Belediye Başkanımız Hayri TÜRKYILMAZ'dan söz almıştık. İnşaallah öyle olur" dedi.

23 No'lu Mudanya Minibüsçüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Zekai SAMAST vatandaşların yönetim merkezlerini 0224 544 26 01 numaralı telefondan ya da www.mudanyaminikoop.org internet adresinden ulaşabileceklerini hatırlatarak programa veda etti.

 

Mudanya Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Zekai SAMAST Radyo Poyraz'da Açıkladı!

Mudanya Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Zekai SAMAST Radyo Poyraz'da Açıkladı!

23 No'lu Mudanya Minibüsçüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Zekai SAMAST Radyo Poyraz'da Öner KIRAN'ın hazırlayıp sunduğu "Yerel İmza" Programına Konuk oldu. SAMAST vatandaşların merak ettiği pek çok konuya açıklık getirdi.

Aylık 300 bin Haftalık 75 bin yolcu taşıyabiliyoruz.

Mudanya Minibüsçüler Kooperatifini kısaca anlatan Zekai SAMAST 74 tanesi M plakaya sahip, 20 tanesi geçtiğimiz yıllarda özel halk otobüsü çalıştıran fakat sonradan kooperatife katılım sağlayan 20 üye olmak üzere toplamda 94 üye bulunduğunu belirtti. Mudanya - Bursa Güzelyalı - Mudanya ve Bütünşehir Yasası ile köy'den mahalle statüsüne dönüşen yerleşim yerlerine seferler yapmakta olduklarını söyleyen Kooperatif Başkanı SAMAST kış mevsiminde aylık 200 bin yaz mevsiminde ise aylık 300 bin yolcu taşıma potansiyeline sahip olduklarını vurguladı.

23 No'lu Mudanya Minibüscüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Zekai SAMAST Radyo Poyraz'da Öner KIRAN'ın hazırlayıp sunduğu "Yerel İmza" Programına Konuk oldu.

Konforlu Yolculuğa Odaklandık. Kamera Sistemleri Değişecek

Genellikle Mercedes ve Wolksvagen marka konforlu minibüslerden oluşan bir araç filosuna sahip olduklarını belirten SAMAST son zamanlarda özellikle dövizde meydana gelen dalgalanmalar neticesinde bazı kooperatif üyelerinin diğer marka araçlara da yönelidiğini tüm araçların klimalı olduğunu vurguladı. Kooperatif Başkanı SAMAST bir dönem tüm araçlarda önemli bir görevi yerine getiren kamera sistemlerinin gelişen teknoloji ve bazı beklentileri karşılayamaması nedeniyle günümüzde randımanlı olarak kullanılamadığını belirterek ;

"Kamera sistemlerimizi yenilemek için hem İç İşleri Bakanlığının hem de Ulaştırma Koordinasyon Merkezinin (UKOME) vereceği kararı bekliyoruz. Kamera sisteminin özellikleri ve istenilen standartlar açıklandığında kamera sistemlerimizin tamamı yenilenecek" dedi.

SAMAST sürecin tamamlanarak istenen standartlardaki kamera sistemlerinin açıklanmasının yol ve yolcu güvenliği ile kurallara uyulmasını zorlayıcı olarak iç disiplinleri açısındanda büyük öneme sahip olduğunun farkında olduklarının altını çizdi.

Önceliğimiz İnsan

Kooperatif olarak insana hizmet verdiklerini vu önceliğin insan odaklı hizmet olduğunu belirten kooperatif başkanı SAMAST haftalık olarak toplantılarının olduğunu ve bu toplatılarda gelen şikayetlerin, önerilerin, teşekkürlerin mutlaka değerlendirildiğini gerek görüldüğü vakit araç sahibi üye ya da şoförlere uyarıdan başlamak üzere seferlerden men edilmeye kadar çeşitli yaptırımlarla düzen ve disiplini sağladıklarını vurguladı. Zaman zaman sert yaptırımları onaylamak durumunda kaldıklarının altını çizen SAMAST disiplinli olarak hizmet vermek zorunda olan kooperatifin bugünü ve geleceği için bunu zorunlu gördüklerini söyledi.

Duraklara Park Yolcu ve Sefer Güvenliğini Tehlikeye Atıyor.

Mudanya'da çoğu kez vatandaşın park yeri bulamaması nedeniyle Otobüs ve Minibüs Duraklarında duraksadıklarını söyleyen SAMAST eski hastane durağı hariç her durakta çoğunlukla problem yaşadıklarını söyledi. Duraklara girmek kadar çıkış yapmanında sorun olduğuna değinen SAMAST "Durağa girebilsek bile sinyal verip çıkış yapmak istediğimizde trafiğin yoğun olduğu saatlerde husisi araçlardan kimse minibüse yol vermiyor. Diğer yandan saatli bir sefer yapan minibüs soğukta yağmurda insanımızı istemeden bekletebiliyor. Hususi araç sürücülerinin bu konuda duyarlı olmalarını istirham ediyorum. Duraklarda minibüsün yanaşıp yolcusunu indirip bindirebileceği bir boşluk bırakılmalı. Tüm sorunun Mudanya'da ki otopark sorunundan kaynaklandığı biliyoruz. Vatandaşta çaresiz" dedi.

VİDEO

Bursa Büyükşehir Stadyum Otoparkında Mudanyalıdan Görüş Almalıydı.

Bursa Büyükşehir Belediyesinin İlçe Stadyum alanının altını otopark üstünü yaşam merkezi yapacağı projenin kendilerince yanlış yerde hayata geçirilmek üzere projelendirildiğini vurgulayan kooperatif başkanı SAMAST asıl problemin İskele Meydanından sora başladığını geniş asfaltın birden bire tek şeride düştüğünü belirterek;

"Mudayalıdan ya da Mudanyalı yetkililerden görüş aldılar mı çok merak ediyorum. çünkü ben Mudaya'ya iskele kısmından giriş yaparken trafik sıkışıklığını otopark yüzünden yaşayacaksam, Mudanyanın sonunda bir otopark olmasının bana bir faydası yok. Mudanyalıya'da bir faydası yok açıkçası. Mudanya girişinden önce yapılacak bir otopark yapılarak araç trafiğinin rahatlatılması gerekir. Bu Hükümet konağı dahil o meydanın altına olabilir. Yeni Belediye İş Merkezinin kamulaştırılarak yeni bir projeyle altına otopark yapılarak yapılması olabilir. Bunu asıl idarecilerin dikkate almasını rica ediyorum." dedi.

Şehir İçi Asfaltlar Sorunlu

SAMAST bazı sokakların çok dar olduğunu, inşaat çalışmaları olan sokaklar, karşılıklı park edilmiş sokaklar ve düzgün olmayan asfaltlar yüzünden pek çok sıkıntı yaşadıklarını, sefer sürelerinin uzaması nedeniyle yolcuların duraklarda beklemek zorunda kalabildiklerini belirterek "Özellikle Güzelyalı Duran Cami ile Yeni cami arasındaki asfaltın çok uzun yıllardır düzgün olmadığını vurgulamak isterim. Ben bu işe başladığımdan beri bu güzergâhta düzgün yolculuk yapamadım. Asfalt bitiyor bir ay sonra bir kazı çalışması başlıyor. Yolcular inmek için ayağa kalktıklarında sallantıdan düşme tehlikesi geçiriyorlar. 30 km ile bile gitseniz ki yetişmek zorunda olduğunuz duraklar var durum değişmiyor. Asfalt yamuk. Mudanya ve Güzelyalı'da alt yapı çalışması maalesef bitmiyor. Asfalt yapılıyor kısa süre içinde kazılıyor." dedi.

Herhangi Bir Sorunda Araç Plakaları Önemli

23 No'lu Mudanya Minibüscüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Zekai SAMAST vatandaşların herhangi bir sorun yaşadıkları durumlarda yolculuk ettikleri araçların plakalarını not almalarını ve kooperatif yönetimine plakalarla şikayette bulunmalarını istedi. SAMAST sorun yaşanan araçla ilgili saatin belirtilmesinin yeterli olmadığını belirterek plaka bildiriminin çok önemli olduğunu vurguladı.

Kırsal Mahalle Ulaşımında Yolcumuz Azalıyor.

Mudanya Devlet hastanesine Mudanya'dan 4, Güzelyalı'dan 2, Bursa 1050 Konutlar durağından da 4 araç ile yolcu taşıdıklarını belirten SAMAST köy'den mahalleye dönüşen bazı güzergahlardaki yolcu sayısının her geçen gün azaldığını ve bu nedenle sefer maaliyetlerini kurtarmadığı için bazılarının İlçe Kaymakamlığının bilgisi doğrultusunda iptal edildiğini söyledi. SAMAST yolcu sayısının azalmasına sebep olarak Milli Eğitim Müdürlüğünün ücretsiz okul servisi uygulamasının, kırsaldan şehir merkezine göç edenlerdeki artışın ve özel araç sayısındaki artışın etkili olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Gece 12:00'den Sonra Bursa Ulaşımı Yok

SAMAST gece 12:00 den sonra Bursa ve Mudanya arasındaki seferlerin olmamasını BURSARAY tren seferlerinin gece 12:40 dan sona ermesinden kaynaklandığını bu nedenle 3-5 kişiden başka yolcu olmadığını, dolayısıyla yılbaşı, bayram gibi özel günler dahil olmak üzere gece 12:40'dan sonra minibüs seferlerinin olmadığını vurgulayarak "BURSARAY'ın gece 12:40'dan sonra çalıştırıldığı bazı istisnai durumlar hariç Mudanya Minibüscüsü de gece 12:40'dan sonra sefer yapmıyor" dedi. Yaz mevsiminde Güzelyalı Mudanya arasındaki seferleri 12:30'a kadar uzattıklarını ama talep edenlerin bir kaç kişi ile sınırlı olduğunu ve sefer maaliyetlerini kurtarmadığını açıkladı.

Esentepe Durağı ve Dönüşü Mudanyalılar İçin Çok Önemli

Esentepe durağının önemine dikkat çeken kooperatif başkanı SAMAST bu noktaya Mudanyalıların yoğun olarak seyahat ettiklerini ve bu noktada bekleyen Mudanyalıların Mudanya Minibüscüsü tarafından alınarak 1050 Konutlar Ana Durağına getirmesinin çalışan, okuyan, sağlık kuruluşlarına gelen ve dönen vatandaşlarımız için vazgeçilmez öneme sahip olduğunu vurguladı.

Mudanya Yıldız Tepe Minibüs Durağı Nereye Taşınacak?

SAMAST durağın bulunduğu Yıldız Tepe'de yapımına başlanan proje nediyle taşınacaklarını, ana durağın önce Karanlık Dere mevkiine taşınmasının planlandığını fakat Mudanya Minibüscüsünün bu yere sıcak bakmadığını, Belediyeninde ödenmesi gereken istimlak bedellerinin yüksek maliyetleri nedeniyle bu yerden vazgeçtiğini ve Yıldıztepe mevkiinde bulunan eski adıyla Mütareke okulu yeni adıyla Bursa Mudanya Mesleki VE Teknik Anadolu Lisesi'nin üst kısmında bulunan Mudanya Belediyesi mülkü olan araziye taşınacağını açıkladı.

Başkan TÜRKYILMAZ'dan Ricamız!

Mudanya Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ'a seslenen Kooperatif Başkanı SAMAST "Yıldıztepe'deki şantiye çalışması açısından düşünüldüğünde Sayın Belediye Başkanımız Hayri TÜRKYILMAZ'dan ricamız işlemin hızlandırılması hem belediyemiz için hem de kooperatifimizin kendi yerine geçerek düzene adapte olması açısından önemli. Bu nedenle işlemin hızlandırılmasını rica ediyorum" dedi.

Ağır Kış Şartları İçin B Planımız Zaten Var

Mevcut yere dik rampa ile çıkıldığının ve bu durumun mevsim şartlarına göre sıkıntılara yol açabileceğinin hatırlatılması üzerine SAMAST " Araçlarımız güçlü ve donanımlı, sanırım bu durumdan lastikçiler kazançlı çıkacak. Ağır kış şartlarında zaten şu andaki Yıldıztepe durağına da çıkamıyoruz. Bu gibi olağanüstü durumlarda aşağıda restoranlar bölümünde 4 aracımız duruyor ve telefonla haberleşme sayesinde seferler aksatılmadan devam ediyor. Dolayısıyla daha yukarıya taşındığımızda aynı sistemle yolcularımızı mağdur etmeden seferlerimizi aksatmadan devam edeceğiz kanaatindeyim. Yıldızteper Projesi bittiğinde bizimde alanda yolcu indirip bindirebildiğimiz 5 araçlık bir yer ayrılacağına dair Belediye Başkanımız Hayri TÜRKYILMAZ'dan söz almıştık. İnşaallah öyle olur" dedi.

23 No'lu Mudanya Minibüsçüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Zekai SAMAST vatandaşların yönetim merkezlerini 0224 544 26 01 numaralı telefondan ya da www.mudanyaminikoop.org internet adresinden ulaşabileceklerini hatırlatarak programa veda etti.

 

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar