-
Mudanya

Mudanya.gen.tr Cevap Ve Düzeltme Hakkı

mudanya.gen.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan 'içerik sağlayıcı' olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz 'uyar ve kaldır' prensibini benimsemiştir.

Yasal Bildirimler İçin

Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİFE konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri, kurum ya da kuruluşlar bilgi@ mudanya.gen.tr e-posta adresinden ve iletişim sayfamızdaki telefonumuzdan bize ulaşabilirler.

Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız İbrahim Turan tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. mudanya.gen.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bakınız Site Kullanım Şartları tıklayın.

For legal notices

Rights holders, professional associations, institutions or organizations who believe that the works of which are disturbed due to any news, suspects the reality of the news and which are subject to COPY, and that the legal rights are violated, can reach us at
bilgi@ mudanya.gen.tr e-mail. The complaints and requests reached here will be examined by our lawyer İbrahim Turan and the content that is considered to be a violation will be removed immediately from our site. mudanya.gen.tr does not take responsibility for external links. See Site Terms of Use.
Pin It