-
Marmarabirlik 150 Sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifi İhale İlanı

Yazarlar

Colors: Orange Color

Dünya üzerinde insanların ilk topluluklarını kurmaya başladığı zamanlarda, ilk yerleşimlerde kadınlar, soyağacının temel direği ve toplumun öncüleri sayılıyordu.
İslamiyet’ten önce cahiliye devrinde doğan kız çocuklarının toprağa gömüldüğünü hepimiz biliyoruzdur. O dönemlerde kız çocuğuna sahip olmak şerefsizlik olarak kabul görüyordu.

11 Mart 2022 günü Mudanya Üniversitesinin de eğitim hayatına katılması ile Türkiye’de 209 üniversite eğitime ve öğretime hizmet etmektedir. 2022/2023 eğitim ve öğretim döneminde ülkemizin genelinde 19 milyon 155 bin öğrenci eğitim hayatına başlarken, eğitim ve öğretimleri gerçekleştirecek 1 milyon 200 bin öğretmenlerimiz de ders başı yapmışlardır.

Mudanya’ya girişte Bursa Büyük Şehir Belediyesinin sorumluluk alanlarında 3 adet açık araç oto parkı mevcuttur.  Mudanya, Halitpaşa caddesinin girişinde eski Tekel binasının bulunduğu alandaki Bursa Büyük Şehir Belediyesinin iştiraki olan Burulaş/Burbak’ın 52 araçlık açık otoparkı bulunmaktadır. Bu açık otoparkında otomobiller için ilk bir saatte 13 TL, her aşan saatte 5 TL, gün boyunca ise park ederseniz 40 TL bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Aşağıdaki konuşmalar herhangi iki vatandaş arasında siyasetle ilgili bir konuşma gibi duruyor;

Andımızı okullardan kaldırdınız.
- Alnımız secdeye değiyor.
Ekonomiyi duman ettiniz, enflasyon vatandaşın belini yamulttu.
- Alnımız secdeye değiyor.
Her istediklerini verdiniz.

Önce Korona adıyla pandemi dönemini yaşadık. Dünyanın her ülkesinde onbinlerce ölüme , sonuç ve etkilerini hiçbir zaman tam olarak bilemeyeceğimiz pek çok fiziksel ve psikolojik travmalara sebep olan berbat dönemi yaşadık ve halen daha da tam olarak kurtulduk diyemiyoruz.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar