Colors: Orange Color

Seçimin Sevimsizlikleri;

Seçimden bir gece önce bir siyasi partiyi karalama ve oylarını etkileme adına bazı Mudanyalı seçmenlere yurtdışından sms ile o partinin terör örgütleri ile ilişkili olduğuna dair algı yaratmaya çalışarak manipülasyon yapılması.

Daha 5 ay öncesine kadar Ekrem İmamoğlu ismini Beylikdüzü’ nde ki vatandaşların haricinde birçoğumuz duymamışızdır. 31 Mart yerel seçimlerinde birçok popüler isim varken, CHP Genel Başkanı ve kurmayları tarafından, Ekrem İmamoğlu’nun CHP adına İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı adayı olarak seçilmesi şaşkınlık yaratmıştı.

Tabiî ki herkesin bir tarafı var. Herkesin gönlünde bir aslan yatıyor. Doğal olarak medyanın ve medya çalışanlarının da kendine göre sempati duyduğu siyasi partiler ya da liderler var ve bundan sonra da olmaya devam edecektir. Hatta aynı medya grubunda farklı görüşlere sahip çalışanlar da var doğal olarak.

Ana yurtlarının Orhun ve Selenga vadileri olduğu tespit edilen Uygur Türkleri en eski Türk topluluklarının bir boyudur. Türk kitabelerinde dokuz Oğuzlar olarak ifade edilmektedirler. Dokuz oğuzlar ibaresi, dokuz ayrı oğuz boyunun bir araya gelerek oluşturdukları federasyonla güçlerini birleştirmesiyle ortaya çıkmış bir ünvan’dır.

Bir yerel seçimi daha atlatmış bulunuyoruz. Sevdiğim bir kardeşimin ısrarları sonucu onun hayallerine katkıda bulunmak üzere ben de bu seçimde meclis üyesi adayı olarak yarışa katıldım. Benim için çok güzel bir tecrübe oldu ve güzel dostlar edinmiş oldum. Yani kaybettiğimizi sananlar neler kazandığımızı hayal bile edemezler. Bu yarışın içinde yer alan birisi olarak burada yazı yazmayı etik bulmadığım için uzunca bir süre kalemi elime almadım. Affola.

Ülkemiz yeni kitap sayısıyla dünya sıralamasındaki 11. sırada yer almaktadır. Buna en görsel tespit ise sabahları Fox Tv de yayınlanan İsmail Çetinkaya’nın Çalar Saat haber programında karşımıza çıkıyor. Ancak birde reel okuma gerçeklerine bir göz atalım.

Avukat İnci Söğütlü Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Mesajı

Emir Ali Usta Mudanya Esnaf Teşkilatları Başkanı Mesajı

Mevlana Şimşek Çınar Kafe Çay Ocağı Mesajı

Mert Tarım Mustafa Bayral

Sosyal medyada bizi takip edin

Lafontaine
Namlı Metal

Son Haberler