Colors: Blue Color

Bursa'da toplu taşıma fiyatlarına yeni yıldan itibaren geçerli olmak üzere zam yapıldı. Buna göre, Bursa'da Metro Tam biniş 2,55 TL'den 2,90 TL'ye, indirimli bilet 2,10 TL'den 2,55 TL'ye yükseldi. Düzenleme ile otobüs uzun hat 3,35 TL'den 3,80 TL'ye çıktı, kısa hat ise 3 TL olarak düzenlendi. Aylık tam abonman ise yüzde 11 artışla 200 TL olarak belirlendi.

Bursa’da günlük ortalama araç geçişinin İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden bile fazla olduğu Acemler Kavşağı’nın yükünü azaltacak Mudanya Kavşağı İzmir yolu bağlantı kolu tamamlanarak, trafiğe açıldı. Böylelikle hem Orhaneli Kavşağı’ndan gelen hem de Dikkaldırım ve Hüdavendigar Mahallelerinden gelen araçların, Acemler Kavşağı’nı kullanmadan Mudanya Kavşağı üzerinden İzmir yoluna bağlanmaları sağlandı.

Mudanya - Emek BursaRay arasında sarı renkli 1/M numaralı belediye otobüsü ile seyahat etmek isterseniz aşağıdaki bilgiler size yardımcı olabilir. Sefer saatlerini 1/M BUDO otobüsü ile karıştırmayın. Eğer BUDO Deniz Otobüsüne yetişmek istiyorsanız "Emek İstasyonu - BUDO Mudanya Otobüs Sefer Saatleri 1/M" başlıklı yazımızı dikkate alın.

Bursaray Emek Tren İstasyonu ile Eşkel Esence sahillerine giden 991 sayılı Burulaş Minibüslerinin hareket saatlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Emek'ten kalkan Burulaş'a ait 991 numaralı minibüs Mudanya içinden geçerek sırasıyla Kumyaka, Tirilye içinden geçip sizi Eşkel ve Esence sahillerine ulaştırır. Tam hafta boyunca gerçekleşen seferlerin saatlerine sayfamızdaki geçişten ulaşabilirsiniz.

radyopoyraz.com sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar