-
Marmarabirlik 150 Sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifi İhale İlanı

Mudanya Ulaşım

Colors: Blue Color

Mudanya Ulaşım ağına dair en kapsamlı sayfalar bu kategoride. Mudanya - Bursa - İstanbul - Gemlik - Tirilye - Kumyaka - Uludağ - Teleferik - Yenişehir Hava Alanı - Deniz Otobüsü - Hızlı feribot - Hastaneler ve Kent İçi Ulaşımına ait tüm bilgileri sizler için bu sayfada topladık. mudanya.gen.tr

Mudanya Karayolları Haritası

Mudanya Karayolları Haritası (Büyük Boy Harita İçin Tıklayın)

 

 

Bursa Büyükşehir Belediyesine ait olan sarı otobüsler Şükrü Çavuş Mahallesi Stadyum üst caddesi devamında, Su Deposu caddesi, Hasanbey Mahallesi Engin Adıyaman caddesi, Şehit Hakan Tamaç cddesi, Bursa Asfaltı, Emek İstasyonu güzergahında geçmeye başladı. Güzergah değişikliği mahalle sakinlerinin talebi üzerine Hasanbey Mahalle Muhtarı Vezir Sağlam'ın  çabalarıyla yapıldı.

23 No'lu  Mudanya Minibüsçüler Kooperatifi  Başkanı Mehmet Açıkgöz, Mudanya minibüslerine gelen zamla ilgili açıklamada bulundu. Kooperatif Başkanı Açıkgöz Bursa Mudanya arası yolcu taşıma ücretinin 8.75 liradan 11.75 liraya yükseldiğini açıkladı. Açıkgöz tarifeyle ilgili zam yapma mecburiyetinde kaldıklarını vurgulayarak, "Önümüzü göremiyoruz" şeklinde konuştu.

Bursalıların İstanbul ve Sabiha Gökçen havalimanlarına kesintisiz ulaşımını sağlayan Büyükşehir Belediyesi, BBBUS rotasına Gemlik, Orhangazi ve Yalova’yı da dahil etti. Daha önce otobanı takip edip doğrudan Sabiha Gökçen’e giden BBBUS, mevcut rotaya ek olarak artık Gemlik, Orhangazi ve Yalova terminallerini de ekledi. BBBUS, bundan sonra bu istasyonlardaki yolcuları da havaalanına ulaştıracak.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar