Güncel Haber

Tüm Haberler

Mudanya Şükrü Çavuş Mahalle Mahalle Muhtarı Şeref ŞAŞ yaptığı çalışmalar sonucunda Şükrü Çavuş Sait Eroğlu İlkokulunun pandemi döneminde hijyenik eğitim görmesine büyük katkı sağlayacak ekipmanları okula kazandırdı. ŞAŞ'ın çağrısına Cüneyt ZENCİR ve Osman DEMİRELLER cevap vererek okula malzeme ve ekipman bağışında bulundular.

Mudanya Güçlü Kadınlar Derneği  Başkanı İpek Demirtaş 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü'nde yayımladığı yazılı basın açıklamasında güçlü kadın tanımlaması yaparak tüm kadınlara kendilerini geliştirme ve şiddete karşı el ele mücadele çağrısı yaptı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü İçme suyu Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Mudanya İlçesi Göynüklü Mahallesi civarında 30.11.2020 tarihinde 10:00-20:00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağı duyurularak vatandaşların tedbirli olmaları istendi.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz Eski Tekel Parkı'nda bazı ağaçların kesilerek yerlerine Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni ağaçların dikilme sürecinde Ak Parti Mudanya İlçe Başkanlığının yapmış olduğu basın açıklamasına sosyal medyadan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı belgesiyle cevap verdi.  Başkan Türkyılmaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ;

Kandilli rasathanesi sabah saat 07.20 de merkezi Marmara Denizi Gemlik körfezin de olan 3.5 deprem kaydetti. Bursa ve çevre ilçelerinde hissedilen deprem Gemlik körfezinin 4.7 derinliğinde meydana geldi. Marmara denizi Gemlik körfezinde 07.20 de meydana gelen deprem 3saniye sürdü.

Mudanya Şükrüçavuş Mahallesi Muhtarı Şeref ŞAŞ ve ekibinin çağrısı uzaktan eğitim uygulamasının sürdüğü koronavirüs pandemisinde minik bir öğrenciye umut oldu. Şükrü Çavuş Muhtarlığının çağrısına Mudanya MERT TARIM yanıt verdi ve minik öğrenciye uzaktan eğitimini sürdürmesi için gerekli olan bilgisayarı hediye etti.