-
Muharrem İnce

Tüm Haberler

Mudanya Sami Evkuran Anadolu Lisesi'nin başarılı öğrencileri yemekte buluştu. Mudanya'da orta okuldan mezun olan öğrencilerden diploma notu en yüksek öğrencilerin tercih ettiği Sami Evkuran Anadolu Lisesi, 2022 / 2023 eğitim öğretim yılında okula yerleşen öğrencilerin ortalaması 100 üzerinden 98 puan oldu.

S.S. 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cüneyt Soylu ve Marmarabirlik Başkan Vekili Ali Yıldız ev sahipliğinde, Marmarabirlik Yörükali tesislerinde gerçekleşen kahvaltılı toplantıda Mudanya protokolü ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ağırladı.

Fizyoterapist Güler Kılıç ve fizyoterapist Ayşe Esra Şen tarafından hizmete açılan Thera-Life Fizyoterapi ve Egzersiz Danışmanlık Merkezi Güzelyalı Yalı Mahallesi Atatürk Caddesi Uludağ Sokak Numara 3 Tuğtaş Sayılgan Sitesi B Blok Daire 21 Güzelyalı’da hizmet vermeye başladı.

Mudanya Giritliler ve Yanyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği deprem felaketi sonrası kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek, deprem zedelere ulaştırılmak üzere nakdi yardımda bulunmak üzere dayanışma gösterdiler.

Mudanya Belediyesi tarafından Halitpaşa Mahallesinde yapımı devam eden Kapalı Pazaryeri inşaatı bitirildiğinde şu an Ömerbey Mahallemizde kurulan Cuma Pazarı kapatılırsa hem Ömerbey Mahalle insanımız hem de Halitpaşa Mahalle sakinleri için sıkıntılı günler yaşanacağını vurgulayan Belediye Meclis Üyesi Bülent ERDEN, Başkan TÜRKYILMAZ'a çağrıda bulunarak pazaryeri sorununu aşmak için çözüm önerilerini sıraladı. ERDEN Başkan TÜRKYILMAZ'a "Başarı sizin başarınız olacak halkımız mutlu olacaktır." dedi. İşte ERDEN'in sorun tespitleri ve çözüm önerileri;

Memleket Parti Bursa İl Başkanlığı, 12 Mart günü (bugün) Cumhurbaşkanı adayını belirlemek üzere sandığa giderken, 4 aydır boş olan Mudanya İlçe Başkanlığı’na Mehmet Er atandı. Edinilen bilgiye henüz görevlendirme yazısı Er'e ulaşmadı.