-

Öner Kıran

Colors: Blue Color

Öner KIRANÖner KIRAN RSS akışı1993'ten beri Radyo Poyraz ve mudanya.gen.tr yi bünyesinde toplayan Ses Fm Yayıncılık Sanayi ve Ticaret AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı. Radyo yayıncılığında prodüksiyon dahil her alanda deneyim sahibi. mudanya.gen.tr kurucusu ve editörü. Radyo Ve Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği ve Mudanya Gazeteciler Derneği üyesi. Basın Kartı sahibi.

Yol ayrımında olan Mudanya siyasetinin ve siyasetçilerinin tercihleri halkın gözyaşı da olabilir sevinci de. Sevinen halk “Allah razı olsun” diyerek çalışır, üretir ve sahip çıkarken, gözyaşı döken halkın ahı kilit noktalarda olan siyasetçi ve yerel yöneticilerin sırtına büyük vebal yükler. Üstelik halkın öfkesi hiçbir şeye benzemez. Gelecek vaat eden adınız tarihin hatırlanmak istenmeyen tozlu sayfalarında beddualarla yerini alabilir.

Mudanya Esnaf Teşkilâtları Başkanı Emir Ali Usta'nın bizleri yasa boğan vefatı sonrasında Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifinde 8 yıldır Başkan Vekili olan Sayın (Sn.) Tahammül İLHAN başkanlık görevini devir aldı. Bu arada seçim zamanı gelen kooperatifte başkan adayları yoğun bir çalışma içine girdiler. Kulisler ise oldukça sıcak ve akla takılan seçim belirsizlikleri mevcut.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) hepimizin malumu Cumhuriyetimizin banisi Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından ülke siyasetine kazandırılmış köklü bir siyasi parti. Mudanya.gen.tr'yi dijital yayın hayatına başladığı 2006 yılından beri takip eden herkes bilir ki yayın kuruluşumuzun CHP'nin kurumsal kimliği ile hiçbir sorunu yoktur. Kamera ve mikrofonumuz hep açık olmuştur. Yerelde mudanya.gen.tr'nin davet edildiği yayınlanmayan tek bir basın açıklaması olmamıştır. Fakat bütün samimiyetimle söylüyorum ki şu an Mudanya CHP'nin başında bir gafil var.

Kimilerine göre geldi geçti. Bazılarını deldi geçti. 30 Ekim 2020 günü Seferihisar açıklarında meydana gelen 6.9 Mw büyüklüğündeki deprem ve tsunami İzmir ve Seferihisar'da 117 vatandaşımızın hayatını kaybetmesine yol açtı. Can kayıpları rakamlara indirgendiğinde acıyı çoğu kişi hissedemiyor, Ateş düştüğü yeri yakıyor.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar