Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

Öner Kıran

Colors: Blue Color

Öner KIRANÖner KIRAN RSS akışı1993'ten beri Radyo Poyraz ve mudanya.gen.tr yi bünyesinde toplayan Ses Fm Yayıncılık Sanayi ve Ticaret AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı. Radyo yayıncılığında prodüksiyon dahil her alanda deneyim sahibi. mudanya.gen.tr kurucusu ve editörü. Radyo Ve Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği ve Mudanya Gazeteciler Derneği üyesi. Basın Kartı sahibi.

Mudanya Esnaf Teşkilâtları Başkanı Emir Ali Usta'nın bizleri yasa boğan vefatı sonrasında Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifinde 8 yıldır Başkan Vekili olan Sayın (Sn.) Tahammül İLHAN başkanlık görevini devir aldı. Bu arada seçim zamanı gelen kooperatifte başkan adayları yoğun bir çalışma içine girdiler. Kulisler ise oldukça sıcak ve akla takılan seçim belirsizlikleri mevcut.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) hepimizin malumu Cumhuriyetimizin banisi Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından ülke siyasetine kazandırılmış köklü bir siyasi parti. Mudanya.gen.tr'yi dijital yayın hayatına başladığı 2006 yılından beri takip eden herkes bilir ki yayın kuruluşumuzun CHP'nin kurumsal kimliği ile hiçbir sorunu yoktur. Kamera ve mikrofonumuz hep açık olmuştur. Yerelde mudanya.gen.tr'nin davet edildiği yayınlanmayan tek bir basın açıklaması olmamıştır. Fakat bütün samimiyetimle söylüyorum ki şu an Mudanya CHP'nin başında bir gafil var.

Kimilerine göre geldi geçti. Bazılarını deldi geçti. 30 Ekim 2020 günü Seferihisar açıklarında meydana gelen 6.9 Mw büyüklüğündeki deprem ve tsunami İzmir ve Seferihisar'da 117 vatandaşımızın hayatını kaybetmesine yol açtı. Can kayıpları rakamlara indirgendiğinde acıyı çoğu kişi hissedemiyor, Ateş düştüğü yeri yakıyor.

Bu yıkım ucuz atlatılsa da çok konuşulur. Şükrü Çavuş Mahallesi Sudeposu Caddesi'nde bulunan Sardunya Sitesi B Blok'ta geçtiğimiz temmuz ayında saat 20:00 sıralarında büyük bir patlama sesi duyan sakinler dışarı fırladılar.  Mudanya Belediyesi ekiplerine haber veren site sakinleri B Blok'un taşıyıcı kolanlarından birinin patladığını öğrendiler ve aynı gün siteden tedbir amaçlı tahliye edildiler. 1999 Marmara Depremi öncesinde yapılan sitenin B Bloğunda 21 daire ve 9 kat vardı.

Ah koronavirüs, vah koronavirüs asıl suçlu sen misin yoksa sorumsuz, umursamaz insanlarımız ya da tiribünlere oynayan yöneticilerimiz mi? Denizli'de maskesiz denetime takılan aslan yürekli(!) esnafımız ne demişti kameralara, "Gebermek istiyorum, canıma yetti”

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar