-
Muharrem İnce

Mudanya Yerel

Colors: Cyan Color

Mudanya Giritliler ve Yanyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği deprem felaketi sonrası kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek, deprem zedelere ulaştırılmak üzere nakdi yardımda bulunmak üzere dayanışma gösterdiler.

Mudanya Çağrışan Mahallesinde 8 katlı olarak kendi mülküne inşa ettirmek istediği özel sağlık kuruluşunun imar işlemleriyle ilgili engeller çıkarıldığı iddiasıyla Dr. Kayhan Turan, 1 ay önce başladığı açlık grevini sonlandırdı.

Mudanya Halitpaşa Caddesi Değirmendere Caddesinde kontrolünü kaybeden sürücü orta refüje çıktı ancak ağacı ikiye bölerek durabildi. Sürücünün yaralandığı kaza ucuz atlatıldı.

Mudanya Sami Evkuran Anadolu Lisesi'nin başarılı öğrencileri yemekte buluştu. Mudanya'da orta okuldan mezun olan öğrencilerden diploma notu en yüksek öğrencilerin tercih ettiği Sami Evkuran Anadolu Lisesi, 2022 / 2023 eğitim öğretim yılında okula yerleşen öğrencilerin ortalaması 100 üzerinden 98 puan oldu.

Fizyoterapist Güler Kılıç ve fizyoterapist Ayşe Esra Şen tarafından hizmete açılan Thera-Life Fizyoterapi ve Egzersiz Danışmanlık Merkezi Güzelyalı Yalı Mahallesi Atatürk Caddesi Uludağ Sokak Numara 3 Tuğtaş Sayılgan Sitesi B Blok Daire 21 Güzelyalı’da hizmet vermeye başladı.

S.S. 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cüneyt Soylu ve Marmarabirlik Başkan Vekili Ali Yıldız ev sahipliğinde, Marmarabirlik Yörükali tesislerinde gerçekleşen kahvaltılı toplantıda Mudanya protokolü ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ağırladı.

Emekli öğretmen Nesibe DUREL Mudanya Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ'ın Halitpaşa'da hizmete alacağı Kapalı Pazaryeri'ne yaşlıların rahatlıkla gidip gelemeyeceğini, şu an hizmet veren Cuma Pazarının kaldırılmasının vatandaşlar için vahim sonuçları olacağını iddia etti.

Mudanya Belediyesi tarafından Halitpaşa Mahallesinde yapımı devam eden Kapalı Pazaryeri inşaatı bitirildiğinde şu an Ömerbey Mahallemizde kurulan Cuma Pazarı kapatılırsa hem Ömerbey Mahalle insanımız hem de Halitpaşa Mahalle sakinleri için sıkıntılı günler yaşanacağını vurgulayan Belediye Meclis Üyesi Bülent ERDEN, Başkan TÜRKYILMAZ'a çağrıda bulunarak pazaryeri sorununu aşmak için çözüm önerilerini sıraladı. ERDEN Başkan TÜRKYILMAZ'a "Başarı sizin başarınız olacak halkımız mutlu olacaktır." dedi. İşte ERDEN'in sorun tespitleri ve çözüm önerileri;

Memleket Parti Bursa İl Başkanlığı, 12 Mart günü (bugün) Cumhurbaşkanı adayını belirlemek üzere sandığa giderken, 4 aydır boş olan Mudanya İlçe Başkanlığı’na Mehmet Er atandı. Edinilen bilgiye henüz görevlendirme yazısı Er'e ulaşmadı.

Ertan Abdulazizoğlu - Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası

Hüseyin Hatipoğlu İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı

Ömer Tantekin Zeytin Otopark

Mehmet Açıkgöz Mudanya Minibüscüler Koop Başkanı

Tahammül İLHAN Mudanya Esnaf Kredi Kefalet Koop Başkanı

Necati Şimşek Klas Spor Kulübü Başkanı

Servet Şahiner 65 No'ku Mudanya Karayolu Yük Taşıma Koop. Başkanı

Mustafa Bayral ZİRAAT MÜHENDİSİ MERT TARIM

Şeref ŞAŞ Muhtar

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar