-
Muharrem İnce

Genel

Colors: Green Color

Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Gaziantep'ten satın alınarak Bursa'ya üzerine logo basılması için getirilen ve tekrar deprem bölgesine gönderildiği gündeme taşınan çadırlarla ilgili iddiaları basın açıklamasıyla yalanladı. Yasal işlem başlatılacağını duyurdu.

Seçim tarihinin 14 Mayıs olarak ilan edilmesinin ardından Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, açıklama yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Prof.Dr.Yüksel Özkan, 10 ilimizde yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından, enkazlardan sağ olarak çıkarılan çocukların ve bebeklerin bir çoğunun kaçırıldıkları iddialarına karşı Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Meclis Araştırma Önergesi sundu.

Bursa’nın sağlıklı bir altyapıya kavuşması için gece gündüz demeden çalışan Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü, depremin yaralarını sarmak için Hatay’da da yoğun mesai harcıyor. Bir taraftan Büyükşehir Belediyesi’nce kurulacak konteyner kentlerin altyapısını hazırlayan BUSKİ, diğer taraftan kentin en büyük ihtiyacı olan tuvalet konusuna seyyar tuvaletlerle çözüm üretiyor.

6'lı masanın toplantısı sonrasında 'adaylık' anlaşmazlığı yaşandığı iddia edildi. Toplantı sonrası İYİ Parti'den peş peşe gelen açıklamalar kafa karıştırırken Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım gündem oldu.

Enkaz yığınlarında ailelerini, sevdiklerini ve sahip oldukları her şeyi bırakan Hataylılar, acı hayatlarına konteyner kentlerde yeni başlangıç yapmaya başladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan konteyner kentlerin ilkine, aileler ‘acı hatıraları ve geleceğe yönelik umutlarıyla’ taşındı.

Ertan Abdulazizoğlu - Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası

Hüseyin Hatipoğlu İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı

Ömer Tantekin Zeytin Otopark

Mehmet Açıkgöz Mudanya Minibüscüler Koop Başkanı

Tahammül İLHAN Mudanya Esnaf Kredi Kefalet Koop Başkanı

Necati Şimşek Klas Spor Kulübü Başkanı

Servet Şahiner 65 No'ku Mudanya Karayolu Yük Taşıma Koop. Başkanı

Mustafa Bayral ZİRAAT MÜHENDİSİ MERT TARIM

Şeref ŞAŞ Muhtar

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar