-
Marmarabirlik 150 Sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifi İhale İlanı

Genel

Colors: Green Color

Memleket Partisi Sözcüsü Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, Memleket Partisi Genel Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısında Tarım Kredi Kooperatiflerinde yapılan indirimleri değerlendirdi. Bu indirimlerin gerçekçi olmadığını ve tribünlere oynandığını iddia eden Sayan, “Gelelim Adaletsiz Kalkınma Partisinin son günlerde Tarım Kredi Kooperatifleri üzerinden tribünlere oynamasına! Evet AKP seçim yaklaştığı ve enflasyonu düşüremediği için şov yapıyor, tiyatro oynuyor.” dedi.

CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Et ve Süt Kurumu'nun kuzu eti fiyatlarında yüzde 25'lik indirim yapıldığını duyurmasının ardından Büyükorhan'da hayvan pazarını ziyaret ederek hayvan satıcılarının sıkıntılarını dinledi. Girdi maliyetlerinin yüzde 300'lere, 400'lere varan oranlarda arttığını söyleyen hayvancı Erkan Aydın'a ‘para kazanamıyoruz’ diyerek dert yandı.

Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal: ''Biz siyasette kavga etmeyeceğiz ! '' Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, Türkiye'de vergi reformu gerekiyor şu anda vergiler yüzde %10 olmalı 65 il'de vergiler 15 sene boyunca sıfırlanmalı,Türkiye'de toplanan vergilerin yüzde 80'i İstanbul, İzmir Ankara, Bursa ve Kocaeli'den toplanıyor.Ülkemizde ekonomik sorunlar var. Türkiye'de vatandaş ne iktidara nede muhalefete güveniyor. Vatandaşlarımız, Tek partiyi Türkiye'nin çözmü olarak göreceklerdir.

BOTAŞ Eylül ayı tarifesini açıkladı. Buna göre konutlarda kullanılan doğalgaza yüzde 20.4 zam geldi. Doğalgaza bir zam daha geldi. BOTAŞ'tan yapılan açıklamaya göre; elektrik üretimi için kullanılan doğalgazın satış fiyatına yüzde 49,5 sanayide kullanılan doğalgazın satış fiyatına yüzde 50,8 ve konutlarda kullanılan doğalgazın satış fiyatına yüzde 20,4 zam yapıldı.

Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal , Tek Parti İstanbul Kartal teşkilatıyla kahvaltıda buluştu.Çok sayıda partililinin katıldığı toplantıda, Ahmet Özal iktadarın ekonomi politikalarını eleştirip siyasete geri döndüğünü ,Türkiye'nin her yerinden dağından taşından vatandaşlardan destek taleplerinin geldiğini söyledi.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar