-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Gündem

Colors: Red Color

Mudanya Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Tahammül İlhan 35. Ahilik Haftası nedeniyle Mudanya'da faaliyet gösteren oda temsilcileri ile birlikte gerçekleştirdiği kahvaltılı toplantıda buluştu. İlhan birlik ve beraberlik vurgusu yaparak Ahilik Haftası'nın ilçemizde daha etkin vurgulanması için projelerinden bahsederek Oda ve Kooperatif Başkanlarına işbirliği çağrısında bulundu. 

Bursa’da geçtiğimiz ay peş peşe gelen sağanaklarla ‘Mudanya başta olmak üzere’ farklı ilçelerde etkili olan sel baskınlarının ardından, hayat normale dönmeye başladı. Mudanya ilçe esnafını ziyaret eden Başkan Aktaş, sel nedeniyle su tüketimlerinde artış gözlenen abonelerin 20 metreküplük sarfiyatlarının Büyükşehir tarafından karşılanacağını hatırlatarak, yaraları en sağlıklı şekilde sarmaya çalıştıklarını söyledi.

Mudanya Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ertan ABDULAZİZOĞLU 12-18 Eylül tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan 35. Ahilik Haftası münasebetiyle yaptığı açıklamada küreselleşmenin getirdiği kolaylıklar yanında insani değerlere verdiği zararların gözlemlendiğini belirterek çağımızda Ahilik Teşkilatı kültürümüze her zamankinden çok daha fazla ihtiyacımız olduğunu vurguladı.

Kosova İslam Birliği bünyesinde hizmet veren Kur’an kursu öğreticileri eğitim, gezi ve gözlem çerçevesinde Mudanya’yı ziyaret ettiler. Mudanya’ya erken saatlerde başlayan program, görevli rehber eşliğinde Mudanya’daki tarihî ve turistlik yerlerin ziyaretiyle devam etti. Tarihe şahitlik eden misafirler hayranlıklarını gizleyemediler.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar